Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki megházasodo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megházasodott, és a házasság évei során jelentősen megnőtt a jólétük színvonala? Ha igen: Mi okból nőtt a jólét? Változtatott valamit a kapcsolat dinamikáján?

Figyelt kérdés
dec. 7. 12:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Anyagi jellegű jólétre gondolok.
dec. 7. 12:06
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Mind a ketten dolgozunk, nem várja egyikünk sem hogy a másikon eleskodjon. Ennyi a titok nyitja. Nem aranyásó a nő.
dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Mindenképp változtatna ha az ember pénzközpontú lesz. Akkor csak azt fogja hajtani, hogy még több legyen.
dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem a házassággal, hanem az összeköltözéssel és közös háztartással / autóhasználattal / utazással / életvitellel spórolunk egy vagyont. Egyikünk albérletét pl megspóroltuk, így sokkal hamarabb is tudtunk saját ingatlanba fektetni.
dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Egyetemistaként jöttünk össze, valamennyit nőtt az életszínvonalunk (pl. kaján már nem kell spórolni).


Nekem nem tűnik jelentősnek a változás, de mi ugye tudtuk is, hogy így lesz.

dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A házasság együtt jött az összeköltözéssel és a közös kasszára vlaó átálással.

Nyilánvalóan rengeteget spóroltunk azon, hogy egy háztartásban élünk. Elvégre egy háztartásban élő két ember rezsije, kajája az nem pont a kétszerese két külön háztartásban lévőnek, hanem inkább csak olyan 1.6-szorosa. Kb.


Nyilván elkezdtünk tartalékokat képezni és hát így, hogy ketten gyűjtöttünk, így jóval hamarabb jött össze akkor aösszeg amit pl már érdemes befektetni.


És hát ja, nyilván ott az a halom ingyenpénz amit az állam szór, azokta is fölvettük, uge ez cska házasoknak lehet.

dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pályakezdőként jöttünk össze anno, éhbérért dolgoztunk mindketten. Férjem programozó, igy az evek alatt jelenelg megtizenkétszerezte a bevételét. Ez eleg nagy valtozas ahhoz képest ahonnan indultunk, lakasokat tudtunk venni, befekteteseink vannak, tudunk hosszabb tavon godnolkodni. Emberileg egyikunk sem valtozott, a penzt a biztonsagunkra használjuk fel, nem inflalodott el az eletszinvonalunk.
dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon csórók voltunk eleinte, alig húztuk ki hónap végéig, én munkanélküli is voltam egy ideig az elején, a férjem meg szarul keresett. 14 éve vagyunk együtt, mostanra van ház, autó, egy kényelmes életszínvonal. Mindketten haladtunk előre valamennyit, de jó ideje én (feleség) keresek többet, az én területemen több a lehetőség egyszerűen és mostanra elég sok tapasztalatom is van a szakmában, elég jó ajánlatokat tudok megfogni. A dinamika amúgy semennyit nem változott, mi mindig teljesen egyenrangúak voltunk a kapcsolatban, most is azok vagyunk. Mindenünk közös, mindenki hozzáfér mindenhez, mindenben együtt döntünk, mindenki kiveszi a részét mindenből.

35N, 34F

dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is csórók voltunk, nagyon keveset kerestünk. Igyekeztünk beosztani a keveset, mellékállásban dolgoztunk. Idővel kezdtünk jobban keresni, lett lakás, autó. Nem gazdagodtunk meg, de kialakult egy anyagi biztonság. Megküzdöttünk érte.
dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Mi egyetemistaként jöttünk össze. Jó fizetéssel indultunk mind2-en. Én azóta szültem 3 gyereket, férjem fizetése 1 millió felett van nettóban. Jól keres, mindenünk meg van. Nem változott semmi a kapcsolatunkon. Engem sosem érdekelt a pénz. Férjemnek fontos az anyagi biztonság.
dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!