Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van, aki megházasodással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki megházasodással orvosolta a döglődő kapcsolatát? És bevált?

Figyelt kérdés

2018. nov. 24. 00:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Persze házasság plusz gyerek úgy lesz a tuti!

Gondolkozz már ember!

2018. nov. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Egy szerződéstől szerinted mi változna meg?
2018. nov. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

szerintem senki nem mondta, hogy ha az ember kiír egy kérdést, az a kérdező életére vonatkozik.


érthető úgy is, hogy foglalkoztat valakit egy kérdés ismerősei kapcsán.

2018. nov. 24. 02:01
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Egyikünk sem írta azt egyértelműen, hogy rólad van szó. :D
2018. nov. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
szerintem meg, de!!!
2018. nov. 24. 02:05
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Hol?
2018. nov. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ha tudsz zöveget érzelmezni...de ezen most ne lovagoljunk.

aki érdemben tud szóljon hozzá.

2018. nov. 24. 02:08
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Tudom értelmezni a saját válaszomat, igen. Ezek szerint te nem.
2018. nov. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Mi nagyon szerelmesek voltunk és szuperül működött a kapcsolatunk az esküvőnk előtt is, de azzal vitatkoznék, hogy nem változtatott semmin. Mi komolyan gondoljuk, amit akkor a fogadalmunkban elmondtunk, azóta is eszerint élünk és viszonyulunk egymáshoz. Előtte is bíztunk egymásban és a szerelmünkben, de több lett a kapcsolatunk. Nem jobb, hiszen nem változtunk meg, de több.


Viszont egy haldokló kapcsolatban biztosan nem mentem volna férjhez, hiszen nem tudtam volna komolyan gondolni a hűséget, a gobdoskodást, az életünk végéig tartó ígéreteket. Nem hiszem, hogy egy nem megfelelően működő kapcsolaton jó irányba változtatna a házasság.

2018. nov. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Pont ellenkezőleg. Egyik fél eltesped, mert már elérte a célját, és nem tesz a kapcsolatért annyit se, mint előtte.

Ezt szokták ilyenkor gyerekkel megfejelni, mert az majd összetart. Aztán 50 évig kínlódnak, hogy nem tudnak válni, mert ott a gyerek. Erre meg a legjobb gyógyszer a szerető.

Millió példa van rá.

2018. nov. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!