Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy közöljem a feleségemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gekas Amanatidis kérdése:

Hogy közöljem a feleségemmel, hogy nem akarok lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk házasok, de valahogy a szexualitás kihalóban van. Akkor van csak, amikor én kezdeményezek. Pedig vettem S feleségemnek szexi ruhát, játékot ami egy kicsit felpezsdíti a szexet. De igazából ez sem változtatott rajta. Eljutottam arra a pontra, hogy már nekem sincs kedvem hozzá és 2 hónapja nem is próbálkozom. De nagyon hiányzik egy női érintés, de mikor arra gondolok, hogy a feleségem ér hozzám, elmegy a kedvem.

dec. 15. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A szexi ruha téged pezsdít fel , a nejedet nem. Mit tettél érte? Kielégült rendesen? Párterápia?
dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos saját magának nem vett szexi ruhát, lehet régi Alekosz szerkóban van otthon.
dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
A szexi ruhás k.va anyját már ennek a sok idióta palinak..Már bocs. De ez nektek jó,nem a feleségnek. Undorodom.
dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom, hogy nekünk nőknek a szex nem az ágyban kezdődik. Ha egy ellaposodott kapcsolatban a párom újra akarja éleszteni a szexualitásunk akkor:

-vigyen el randizni (séta kézenfogva, beszélgetés, vacsora kettesben, bármi)

-bókoljon, faljon fel a szemével.

Ha ezek megvannak (nálunk megvannak), akkor én mászom rá, felesleges minden segédeszköz és bármi egyéb. Érezzem magam mellette NŐ-nek. Úgy is fogok viselkedni.

dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egyetértek azzal, hogy a szexi ruha a férfi szexualitását pezsdíti fel. Ha ilyesmit vettél, akkor te magadban vagy bizonytalan, nem a feleségedben.
dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálatok a szexualitás nem kihalóban van, hanem konkrétan már gyakorlatilag kihalt. Ha jól értem a feleséged se nagyon erőlteti a dolgot...

Ha van gyerek keressetek fel egy párterapot. Ha nincs gyerek de úgy érzed talán még érdemes lehet menteni a kapcsolatot akkor is.

Ha ezek egyike sem, akkor ideje lenne leülnötök megbeszélni a "jövőt". Inkább most, mintsem újabb 4-8-16-x évet eltöltsetek a csendes agóniában.

dec. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!