Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem valószinűleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem valószinűleg megcsalt,bár tagadja. Nem akarok bosszút állni,de valahogy egyensúlyt akarok létrehozni.Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Kb. két éve történt,a jelek szerint volt egy nős szeretője.De mindent tagad ,nem ismer be semmit.Túl léptem rajta nem is emlegetem fel,jól megvagyunk. De sokszor úgy érzem nagyon igazságtalan ez így.A munkahelyemen van egy kollegina,akinek nagyon bejövök,de nem akarok szeretőt tartani.Gondoltam egyszeri alkalommal inkább elmegyek valami szilikon kebelcsodához a rosszlányokról,bár lehet később megbánnám.

Esetleg valami más ötlet?

A beszéljük meg nem működik,próbáltam többször. Vállni nem akarok a gyerekek miatt.



2023. okt. 14. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha valóban túlléptél volna, akkor nem akarnád vissza csalni muci.
2023. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

az ego dolgozik rendesen :-)


kérdezd meg, hogy szereted-e, megbocsátottad-e? elfelejtetted-e?


Miért mászol vissza a múltba, ha a fent leirt kérdőjel előtt jelzőkön már túlvagy?

vagy mégsem?

akkor dolgozz ezekkel az érzésekkel

2023. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem Te kifejezetten örülsz is ennek, mivel ezáltal legitimálhatod a részedről történő félrelépést.
2023. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Szóval félre akarsz dugni és keresel erre egy kamu indokot.
2023. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarsz bosszút csak félremenni, tudjuk. Sajnálom a gyerekeid.
2023. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Visszacsalással csak ugyanolyan alávaló leszel. Ha valóban félrelépett, szerintem lehetetlen olyan egyensúlyt létrehozni, amely után minden rendben lesz a kapcsolatban. Érthető, hogy benned van a tüske, de attól nem leszel boldogabb, ha revansot veszel. Ez a kapcsolat halálra van ítélve, sajnos.
2023. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindegy,hogy 2 éve mit csinált? a valószinűleg az valószinűleg, és ha nem akkor most ha megtennél bármit akkor jönne a feleséget ide a gyakorira, és ugyanezt megkérdezné, hogy mit tegyek a férjem megcsalt, mert azt hitte megcsaltam?

Tegyük tisztába: feltételezel valamit amire nincs bizonyiték? ezért bosszút szeretnél állni egy olyan ügyön aminek immáron 2 éve lejárt a szavatossága, és szerinted jól megvagytok. oké

Érzel velemit, hogy feljön ez az érzés, és piszkál téged, és ez az érzés valóban a tiéd, vagy csak az ördögök ugrálnak a fejedben.

Tehát, van a mh-en egy hölgyike akinek bejössz, és elvinnéd egy körre, hogy kiegyenlitsd a számlát.

Nos, van egy vélelmezett félremenés, amit egy kolleginával egálba tennél, és miven ha nem volt csalás, és te most elkezdenéd ezt a pofonládát püfölni, válni nem akarsz, de ennek olyan szimata van, hogy ez lenne a vége, vajon ebből a szemszögből is nyitogatnád-e ezt a „pofonládát”?

Vagy arra is lehetne gondolni, hogy ez a házasság zátonyra futott, és csak a gyerekek miatt vagytok együtt?

legyél őszite magadhoz, tűzbe mennél érte, úgy szereted és jobban önmagadnál-e?

tarts önelemzést!

2023. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Szóval lehet hogy megcsalt .....

Lehet hogy nem .....

2023. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire biztos, hogy megcsalt? Nem lehet róla teljesen megbizonyosodni, hogy igen, vagy nem?
2023. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
De bzdmeg, most akkor mi a f*sznak kérdezed meg, ha ugysem hiszed el.
2023. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!