Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért jó a házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a házasság?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok. Sokáig biztos voltam abban, hogy én nem akarok sem férjet, sem gyerekeket. Mostanában alaposabban foglalkoztam a témával és elbizonytalanodtam. Inkább csak félek a megcsalástól, vagy attól, hogy a férjemmel történhet valami és özvegy leszek. Vagy hogy ha gyerekem lenne, akkor nem vagyok biztos abban, hogy én jó anya lennék, meg ha már elkezdene oviba, iskolába járni, akkor szétaggódnám magam, mert félnék, hogy valami baja lesz… Szóval csak a félelmeim tartanak vissza, közben pedig nem látom meg azt, hogy mi a szép a házasságban.

dec. 20. 14:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

10. Persze hogyne, meg a mikulás és a fogtündér is😂😂😂 .

Ugye ez valami béna poén volt? Isten? Milyen isten? Nem létezik.

A házasság jogi szerződés.

dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Innen kitörölték a válaszomat.
jan. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia 11-es. Legkésöbb 120 év múlva a kérdés neked is a napnál világosabb lesz. Erre azt felelheted, hogy te 120 év múlva nem létezel. Az én állításom, és a tied is jelenleg bebizonyíthatatlan. Következtetni viszont lehet rá. De nagyon nagyon sokember, még tudósok és professzorok is azt mondják,hogy van odaát is létezés, és van világot teremtő ISTEN.
jan. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!