Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet innen "visszahozni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet innen "visszahozni" egy házasságot?

Figyelt kérdés

Amióta megszületett a kislányunk (1,5 éves), azt érzem, hogy üzemelünk, mint a gépek, mindenki csinálja a dolgát, de valahogy a közös vonal idő közben elveszett. Nem megy a kommunikáció, úgy érzem megrekedtünk egy szinten és egyhelyben toporgunk. Mindenen összeveszünk, sokszor a gyerek előtt, az összezörrenések miatt pedig az intimitás is jelentősen megcsappant és mostmár kezdek eljutni arra a szintre, hogy én nem akarok így élni.

2 hónapja emlegetem neki, hogy terápiára kéne mennünk, mert ha eddig nem tudtunk kimászni ebből a gödörből segítség nélkül, ezután sem fogunk, de tagad. Szerinte jól van ez így, mindenhol vannak viták és én dramatizálom túl, lazuljak el.

Én viszont lassan minden este úgy fekszem le, hogy el fogunk válni és azon gondolkozom hol kezdünk új életet a kislányommal.

Borzasztó helyzet ez. Én szeretem és szeretném visszahozni azt az intim, szerető közeget, amiben éltünk, de fogalmam sincs hogy lehet ebből kimászni.

Azokat kérdezném, akik a házasságukban éltek meg mélypontot. Hogyan lendültetek túl ezen?


jan. 2. 22:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"az összebújás, kedvesség és kedveskedés, a lelkis, értő beszélgetések, az érintések, ölelések, stb. teljesen elmaradtak"

Van lehetőségetek hetente egyszer ketten elmenni egy pár órára? Randi, szépen felöltöztök, férfi, nő, nyugalom, beszélgetés - lehetne még ilyen?

jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Szokott ilyen lenni, de ezeknél sem igazán találjuk a közös nevezőt a kettőnk dolgát illetően.

Kb. havonta egyszer van egy teljes szabad estés programunk is, de egyelőre ezt csak úgy tudjuk megoldani, ha anyukám nálunk alszik és ő van a kislányunkkal. Na ezek jól szoktak sikerülni, újra van egy kis kapcsolódás, de itthon vár anyu, így az este izgalmas folytatása elmarad... :D

jan. 3. 22:30
 23/23 anonim ***** válasza:
#22 Ha ezek jól sikerülnek, akkor talán van még remény. De ennek kelleni fog még legalább 1-2 év, hogy a gyerek tudjon ott aludni anyukádnál, és ne ő nálatok. Akkor lesz majd izgalmas folytatás is. Egyébként akár ki is próbálhatnád azt, hogy ha általában jól alszik a gyerek, akkor mondjuk elkezdesz játszani magaddal a hálóban, ha a férjed még mondjuk kint van a nappaliban/konyhában/fürdik stb... Hátha erre jól reagál.
jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!