Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért olyan nagy szám, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy szám, ha egy pasi mondjuk normális házasságban?

Figyelt kérdés

Mármint akárkinek említést teszek arra, hogy a férjem még (tudtommal) nem csalt meg és besegít mindenben munka mellett, akkor jön az, hogy fuhh de jó neked.

Én most jelenleg éppen gyeden vagyok a kisbabámmal, vagy egy ovis gyerek is, tiszta házat tartok, jól főzök én is mindenben odateszem magam, az meg kb ciki számít már lassan…

Kezdem nagyon úgy érezni, hogy lassan már csak azért fel kell tenni a férfiakat a polcra, ha dolgoznak és együtt maradnak a családjukkal…? mert mostanában már egyáltalán nem természetes ez.


jan. 6. 07:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez a regi korban keresendo. Regen az volt a "normalis", hogy mindent a no csinal, a ferfi eltartja a csaladot, ugye ma mar ez valtozott. A mai napig vannak, akik ebben a felfogasban vannak, hogy a hazimunka, a gyerekneveles csak a no dolga, lasd pl nagymamam, meg par fiatalabb is es eleg az, hogy par ember ezt hangoztatja, felemeli a ferfit, a befolyasolhato emberek ezt atveszik es elkezdenek ok is igy gondolkodni. Az en ferjem is rengeteg mindent csinal a haz es gyerek korul, úgyhogy szerintem csunyan szolva ez a nézet talan akkor fog eltunni, ha az a generacio kihal.
jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
6%
10! JA még hátra van, amikor az emberek 90%-a nem fog párkapcsolatban élni, mert annyira nevetséges elvárásokat fognak támasztani a másik iránt, hogy senki sem felel majd meg.
jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
79%
#12 már most is ez a helyzet. Nagyon sok huszas-harmincas pasit ismerek, akik évek óta szinglik, mert semmilyen kompromisszumra nem képesek és arra várnak, hogy lesz olyan, akivel semmilyen kompromisszumot nem kell kötniük. Csak hát ilyen nem létezik.
jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
11%
13! Én nőkről inkább érzem ezt, na mindegy.
jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
60%

"Szerintem meg ez a regi korban keresendo. Regen az volt a "normalis", hogy mindent a no csinal, a ferfi eltartja a csaladot, "


Dednagyanyam is napi 8 órában dolgozott. Nem él már olyan ember, aki ne abbe született volna bele, hogy a nők is dolgoznak.

jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%

Ha mindezek mellé ki is néz valahogy, vonzó és férfias, az már tényleg az Isten lába kategória...

Kicsit olyan ez a kérdés, mintha burokban élnél, és soha életedben nem szembesültél volna a magyar valósággal. Már pusztán annyitól, amit leírtál róla, egy kb. mérhetetlen kisebbségbe tartozik a férjed. Nem ez az átlag, hanem még mindig, 2024-ben is az, hogy a gyerek(ek) és az a háztartás anődóga' és gondja, természetesen munka (lehetőleg nem alibi jellegű!) mellett, az idősödő, segítségre szoruló szülőket is oldja meg, mindezeken túl pedig legyen tip-top nő, különben kiábrándulnak belőle és megcsalják.

jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
88%
#16 Azt kihagytad, hogy még a férfi szüleit ápolni is a feleségtől az elvárás! Tessék csak megnézni, hogy olyan családokban, ahol nincs lánytestvér, nőrokon, ott a férfi a feleségétől várja el a SAJÁT szülei gondozását is úgy, hogy a férfin múlna, felőle a saját ürülékükben fetrengve pusztulnának el a szülei úgy, hogy egyszer rájuk nem nyitná az ajtót.
jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
56%
#16 Hiába tiptop a nő, úgyis megcsalják, mert a férfi a nagy semmitevésben elunja magát, szegény.:(
jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
76%

Az én párom is ilyen. Falusi gyerek volt többen testvérek, földjük volt, tudja mi a munka.

Soha semmiért se kell noszogatni, kérni.

jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
66%

17, 18: Pontosan így van, ezeket valóban kihagytam. Meg még mennyi hasonlót...

Persze, hogy "hasra esnek" a kérdező férjétől, alig találni hasonlót. Vagy egyedül marad az ember lánya egész életében, vagy ezekkel a nőszomorítókkal vergődik jobb híján - csodálatos lehetőség mindkettő.

16

jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!