Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi maradt a gyerek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi maradt a gyerek után érzelmileg?

Figyelt kérdés

Menyi maradt meg az emberi kapcsolatotokból, a párkapcsolati dolgaitokból, amit szerettetek a másikban, az után hogy meglett a gyerek? A nagy része nyilván kukázódik, gondolom se idő se energia nincs a másikra.

Ha lehet akkor írjatok már le hogy mi az oka szerintetek, hogy így alakult!



#szerelem #párkapcsolat #emberi kapcsolat #Érzelmi kapcsolat #Szeretem a másikat #A másik szeret engem
jan. 7. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Különbség, hogy azért jött képbe a gyerek, hogy megmentsék a felek a házasságot/kapcsolatot (tudatalatt), vagy azért, mert szeretik egymást.

Mert mégha kevesebb, vagy nem olyan minőségi a szex a dinamikának nem kéne romlani.

Még a szülés utáni depresszió is gyógyítható.

Probléma lehet inkább, hogy az egyik/mindkettő fél nem akar partnerként működni se/vagy az ágyban, vagy a mindennapokban.

jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Mi az, hogy mi marad?:D A gyerekkel együtt jönnek a még mélyebb, sokkal komolyabb érzések.
jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. Már akinek. Meg leginkább a gyerek felé, és nem a párod felé!
jan. 7. 11:46
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
LOL, nem törvényszerű. Másképp szereted mindkettőt. Nem lehet egyformán senkit! Ha a saját gyerekére irigykedik valaki azzal gond van. Ha a társát a másik semmibe nézi az azelőtt is csinálta csak nem vette észre a másik, vagyis megintcsak ő követett el hibát.
jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
3Jobb esetbe a "pár"tól származik a gyerek. Mindkettőtökből. Mind kettőtök látja a gyerekben önmaga kiskori mását.És ez rengeteg minden érzelmet előhoz mind két félből, és egymás felé is.
jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4. Nem az egyformán a baj, hanem hogy a gyereket szereti a nő, a férfit meg már nem. Az csak biorobotnak kell, aki megcsinál mindent, aztán kikapcsolja magát, nehogy foglalkozni keljen vele.
jan. 7. 12:28
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

6# kibújt a szög a zsákból.

A nő szted nem erezheti azt? Sőt jogosabban mert neki kell rendeznie a gyereket is , a ffi pedig jaj miért nem foglalkozol velem ugyanúgy mint eddig?

A nő jajj miért nem segítesz végre nem latod hogy megváltozott élethelyzet van és kivagyok mar fáradva,kicsit pihennek stb.


Az elvárás az megy úgylátom es a rinyálgatás.

Ti azt gondoljátok hogy egy gyerek szuletessel minden ugyanúgy folytatódik, semmit nem kell csinálni pluszba, mindegy csinálj mit akarsz

jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7. Hát ha nem akar a férfival foglalkozni, akkor ne csodálkozzon, ha válás lesz.
jan. 8. 09:37
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan úgy jártam én is májusban lett meg a kislányunk s azóta a párom állandóan fáradt volt ha hozzá akartam volna bujni este 8 honap után meg untam és haza költöztem 36 f
jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9. Hát ennél azért több időt is adhattál volna neki.
jan. 8. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!