Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek érzelmileg érett ahhoz hogy a páromnak van volt felesége és gyereke?

Figyelt kérdés
Együtt élünk a párommal, a gyerekkel szeretjük egymást, nincs konfliktus a volt feleséggel sem, évek óta elváltak mikor megismertem a párom, de sok szitu van, ami nekem rosszul esik, és úgy érzem nem vagyok érzelmileg érett, 13 év van köztünk a párommal, érzelmileg ebben a témában hogyan tudok fejlődni?

2023. máj. 21. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy se akarj felnőni hozzá, mert hiába lennétek egykorúak, akkor sem tudnál túllendülni azon, hogy volt neje és gyereke is van tőle, mert igazából önbizalomhiányban szenvedsz. Kevésnek érzed magad, ezen kéne változtatni, persze azt hozzáteszem, hogyha az esküvő és közös gyerek a cél, de a párod nem hajlandó rá, akkor inkább szakíts.
2023. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Te pont annyira vagy fejlett mint a sajat korosztalyod. Miert oregited magad egy idosebb faszihoz? Neki 13 evvel tobb elettapasztalata van, 13 ev kurv.a sok ido, az alatt sokat atel az ember. Te is tapasztalsz itt es most. O is a tapasztalatod resze. De sosem lesztek szinkronban, mert mindig utana kullogsz tobb mint 10 evvel lemaradva. Igyhogy ne ostorozd magad, elj ahogy szeretnwl.
2023. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom őket
2023. máj. 21. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy, a korosztályodban simán találsz olyat, akinek ezek nincsenek meg, csak neked apakomplexusod van amit nem kezeltetsz. De ha muszáj akkor jöjj össze mondjuk egy 28 évessel, neki se lesz gyereke meg volt felesége.
2023. máj. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!