Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hiányzik a szerelem érzése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a szerelem érzése, ez pedig hatással van a házasságmra. Ezen csak a válás segít?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is elmondanám,hogy én sem igazán értem magam, de én mindig is a szerelem érzéséhez ragaszkodtam úgymond. A kezdeti izgalmak, a gyomorban érezhető "pillangók", az első érintések és randik és szerelmes érzések után vágyom. Házas vagyok már de a férjem előtt sok rövid távú kapcsolatom volt, és a férjem is nagyon sokat várt úgymond rám,mire járni kezdtünk. Szerelmes voltam belé, de hosszú évek teltek el és most már nem érzem ezt a szerelmet iránta, szeretem nagyon de nem szerelemmel égek. Szuper jó ember, mindent igyekszik megtenni értem de sajnos egyre többször vagyok lehangolt, rosszkedvű, indokolatlanul bántom vagy kötekszem belé. Azt vettem észre,hogy ez lehet a bajom,hogy szeretnék újra szerelmes kapcsolatban élni de ezt már csak akkor tapasztalhatom meg ha elválok és újra ismerkedni kezdek másokkal?



jan. 12. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl van ez értékelve.


Nő vagyok, sokszor voltam a kapcsolatok kezdeti fázisában. Igen tényleg jó és izgalmas. De ezerszer többet ér egy biztonságos kapcsolat. Gondolj bele. Velem már volt olyan, hogy a kapcsolat elején voltunk, nagy rózsaszín köd. Átmentem hozzá, mint minden hétvégén abban a két hónapban. A felhők felett jártam. Erre szóltam egy rossz szót, igazából csak egy számára sértő poént, amit bárkinek mondtam, viccesnek találta, nem offenzív, erre kidob. A kapcsolatok próbaideje ilyen, bármikor minden előzmény nélkül ki lehetsz ba.szva. A férjed nem hagy el, mert bunkó vagy vele egyszer egyszer, az új párod viszont simán, mert nem köt össze semmi titeket. Fárasztóak amúgy is ezek az időszakok. Tényleg mindent újra el akarsz mondani magadról? Várni arra, hogy kiismerjen? Gondolom a férjed már jól ismer és fél szavakból is megértitek egymást. Valaki mással ehhez megint éveknek kell eltelnie. Na meg nem tudom, hány éves vagy, ha házas, akkor nem aaaannnyira fiatal. A férjed sokáig udvarolt neked. Na ha elmúltál 30 és nincs olyan szerencséd, hogy a boltban neked tolja a bevásárlókocsit a következő férjed, akkor kénytelen leszel a neten keresgélni. Ott meg aztán nem úgy megy az, hogy a férfi fél évig győzköd, hogy adj egy esélyt neki. Már második randin csókot várnak el, megjegyzem jogosan. De ha egy rendezvényen taliztok először, felnőtt emberek akkor se udvarolnak már hónapokig, az inkább tinis, esetleg egyetemista dolog. A felnőttek már gyorsabban akarnak haladni. Biztos nem lesz hűséges és kitartó, ha hónapokig nincs szex.


Ha tényleg nincs baj a férjeddel, feladnád mindazt, amit együtt megéltetek és értetek el azért, hogy egy két hónapig rózsaszín ködben legyél olyannal, akivel aztán ugyanúgy elmúlik a lángoló szerelem? Ez 17 évesen még elmegy, de felnőtt korban ne hajkurászd már a nagy szerelmet, tudod te is, hogy ugyanoda jutnátok, már ha a következő férfi elvenne, mert lehet, hogy 10 évig sem találnál komolyat, csak olyanokat, akikkel szerelmeskedhetsz, aztán felszáll a köd és valamelyikőtök dobbant 3 hónap múlva. Menj inkább randizni a férjeddel, legyél vele kedves, dobjátok fel a kapcsolatot. Nem éri meg a biztonságodat eldobni egy rövid ideig tartó izgalom miatt.

jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eljön egyszer az a kor, amikor már nem fontosak a gyomorpillangók, csak az, hogy valaki megbecsüljön és szeressen hosszútávon.

Neked még nem kellett volna lekötnöd magad, elég éretlen a gondolkodásod, aminek sajnos a párod fogja inni a levét.

jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nincs az a pillangó, ami miatt feladnám a házasságomat és a szuper férjemet.
jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én is ilyen helyzetben vagyok. Ha van kedved írj rám.
jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen csak az segít. Férjem (sajnos későn jöttem rá), ilyen típus. 3 hónapos baba mellett már megcsalt érzelmileg. Pedig idilli családunk volt. Persze ezután én is kezdtem rossz irányba változni, aztán titkos viszonyba kezdett mással.


Elmondása szerint nem tud ellenállni ilyen esetekben. Neked sem való házasság. Válj el és cserélgesd a barátnőket ha úgy érzed. De kettőt tartani egyszerre gusztustalan.

jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ára van. Kezdheted újra előről valakivel, aki jobb esetben illik hozzád, rosszabb esetben pedig sokkal rosszabb lesz mint a párod. A kapcsolatért folyamatosan kell dolgozni, nem hagyni hogy eltunyuljon. Ha váltasz, vállald azt a következményt is, hogy a másikkal is elfog múlni a szerelem
jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tenném hozzá, hogy még huszonévesen is baromi nehéz ismerkedni, én még harmatfiatal vagyok, élem az egyetemi éveket, rengeteg ismerkedési lehetőségem van és ígyse találok magamnak valót. Hát akkor 30x évesen, mikor mindenki foglalt? Persze nem mondom, ha szenvedsz inkább válts de a mai világ és kapcsolatok realitását tekintve én örülnék, ha olyat találnék aki törődik velem, nek b*sz át és harmonikusak legyünk.

Tudod milyen nehéz ez? Te szerencsés vagy, akárhogy nézzük

jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan ugy hazasodnak, vagy ugy kezdenek kapcsolatot, hogy “ehh, jo lesz ez is” magyarul nem ereznek szerelmet. Te tok mashogy kezdtel bele, ami tok jo.
jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben értem amit a kérdező most érez.....ez szerintem bizonyos életszakaszokban megjelenik.Hasonlóan érzem magam,nem tudom mennyi idős vagy,(én 40 feletti), kapuzárási pánikra tippelek( nőknél is előfordul)

Vagy feldolgozod,elfogadod azt amiben élsz,vagy továbblépsz.

De a másikkal sem lesz jobb, mert a végén mindenkivel ide jutsz majd érzelmileg.

febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!