Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem gáz, hogy ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz, hogy ahol gyerek van, ott a szülők úgy hívják egymást, hogy "Anya" meg "Apa"?

Figyelt kérdés
Ezt miért csinálják? Szóval nem az, hogy a gyereknek mondod, hogy hol van Apa, vagy Apa így, vagy úgy, hanem te mondod neki, hogy "Hallod Apa?" Ez annyira idegesít és rengetegen így hivják egymást az ismertségi körömben. Ezzel nekem azt sugallja, hogy megszűnt létezni a masik fél, mint NŐ/FÉRFI, hanem ő már "csak" anya és apa és nincs normális szexuális életük. Most fog gyermekünk születni, de eszembe se jutna a férjem úgy hívni, hogy "Apa". Van neve is.
jan. 22. 18:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
81%
Fú most belegondoltam, és engem is kirázott a hideg:D
jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is nagyon gáz.
jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
19%
A munkahelyen meg azt mondják helo főnök. Ugyanaz. Vagy szia szomszed. Mikor statusz szerint hivunk vkit.
jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%

Igen ez nekem is több ismerősömnél is így van...és a legtöbb épp, hogy csak közelíti a 40-et vagy max 41 néhányéves..


Olyan öregesen hangzik mintha 60-70 évesek lennének.

jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
28%

*Ja meg a doktorúr kérem. Pl.

Egy ffi meg egy nő lehet feleseg ferj anya apa statuszban is. Olyan is van hogy drága feleségem/férjem. Stb

jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
81%
Én is tök ezt érzem, amit te ezzel kapcsolatban. De ha belegondolsz, a gyerek meg mégis státusz szerint hívja a szülőket és mégis rosszul hangzik, ha a szülők is így tesznek. Gondolom ez a gyereklét része, míg ha a pároddal egy csöppet gázos, ha így kommunikáltok? Fura dolog ez, de én a keresztnevén szólítanám és ugyanezt várnák tőle is el cserébe.
jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a páromtól, nem a gyerektől, 6-os vagyok
jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

5-ös! Nem ugyanaz! Mert amiket felsoroltál ott nincs szexuális kapcsolat a két fél között, itt most párkapcsolatról van szó.

A gyereknek ő az Apja, de a feleségnek nem az apja, hanem a párja, férje, szerelme, így nekem ez nagyon furcsa, hogy így szólítják egymást.

jan. 22. 18:58
 9/38 anonim ***** válasza:
7%

De van aki lefekszik az orvossal.koze nincs a szexhez.


Egy nő anya is. Egy védődő is neha ugy szolitja hogy pl jöjjön anyuka. Vagy anyukának jo az időpont?

jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

3

Arra gondoltál esetleg, hogy míg a főnököd a főnököd, addig a férjed nem az apád? :))

jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!