Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem gáz, hogy ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz, hogy ahol gyerek van, ott a szülők úgy hívják egymást, hogy "Anya" meg "Apa"?

Figyelt kérdés
Ezt miért csinálják? Szóval nem az, hogy a gyereknek mondod, hogy hol van Apa, vagy Apa így, vagy úgy, hanem te mondod neki, hogy "Hallod Apa?" Ez annyira idegesít és rengetegen így hivják egymást az ismertségi körömben. Ezzel nekem azt sugallja, hogy megszűnt létezni a masik fél, mint NŐ/FÉRFI, hanem ő már "csak" anya és apa és nincs normális szexuális életük. Most fog gyermekünk születni, de eszembe se jutna a férjem úgy hívni, hogy "Apa". Van neve is.
jan. 22. 18:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
93%
Hallottam már ilyet én is, és rémes egy dolog. Én például biztos, hogy nem hívnám így a barátnőm.
jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
24%

10 nyilván nem ugy érti a férj hogy az ő anyja hanem hogy a gyerekei anyja. Meg a gyerekektol is hallja gondolom napi husszor is hogy anya anya anya.

Igy a ferj is odaszol spontan pl hogy na te anya gyere már.


Nem is értem hogy lehet mást képzelni bele. Sima statusz csak.

jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
36%
az élet nagy problémái. Irigylem a problémáidat meg a rengeteg szabadidődet.
jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
46%
Nem szerelmesek az ilyen szulok az hot ziher !
jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
33%
Nekem mindegy, de mondjuk inkább úgy, mint te qrva/f@sz. :D
jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy meg ha ők meg vannak úgy és boldogak senkinek semmi köze hozzá, persze véleménye lehet róla bárkinek. De most hiába hív engem a párom Bébinek, Szerelmemnek vagy a nevemen ha amúgy félrekefél, megcsal. Sok pár teljesen a gyerekének szenteli az életét és megfelel nekik. Meg amúgy nem tartunk egyiken se gyertyát nekik szóval nem tudjuk, hogy milyen a szexuális életük.

Basszus mennyi pár ahol nincs gyerek nevezi egymást "Daddynek/Mummynak" és tetszik nekik. Szerintem kijelenteni, hogy biztos nincs szex, vagy szar szex van nem mindenegyes esetben érvényes .

jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
41%
Én csak családban látom. Az, hogy így hívták egymást a szülők/nagyszülők semmit nem jelent, elég aktív (heti 3-4) szex van 70+ évesen is.
jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%
nekem fura de hat ez van igazából m1 xy nak is hívhatná a másíkat
jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
12%

Ez olyan alapon nézve okés, hogy a szülőségben kollégák, az egyik beosztása anya, a másiknak apa. A főnök se akad ki, ha főnöknek hívom a keresztneve helyett, én se, ha ő gépésznek....hiszen akkor és ott éppen azok vagyunk.

Ennyi erővel azon is ki lehetne akadni, ha a nevén szólítanak valakit. Ilyen is van

jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
69%
Otthoni keretek között nem gáz de egészségtelen , megváltoztatja a szerepeket a nemek között. A férjem nem az apám, a feleségem nem az anyám csak azt a szerepet vállalja a családban. Ezeket nem lenne szabad hosszú távon össze mosni. Pl ha a legkisebb gyerekedet "kicsi"nek hivod egy idő után csak az fog járni a fejében hogy sosem érhet fel másokhoz mert mindig tapasztalatlannak fogják tartani a neve miatt ebbe a szerepbe pedig bele fog ragadni a gyerek. Felnőtt korára pedig nem fog tudni kilépni belőle.
jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!