Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy csajjal de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy csajjal de nem akar már semmit, mert szerinte gyerek vagyok? Mit gondoltok vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már jóval régebben megismertük egymást de nemrég randira hívtam ami szerintem jól sikerült. Utána viszont a következő randit lemondtam mert úgy döntöttek a szüleim, hogy még pár rokonnal menjünk el strandolni. Nekem ez az egyik kedvenc időtöltésem így gondoltam megérti a csaj. Akkor erre még nem is szólt semmit de később kérdezgetett otthoni dolgokról, mi hogy megy, és amikor meséltem neki azt írta, egy nagy gyerek vagyok és nem azért mert még otthon élek szülőkkel hanem mert anyu mos meg főz rám. Szerinte önállótlan vagyok. De mit csináljak ha anyu van otthon és megcsinálja ezeket? Mondtam neki, hogy szerintem az fáj neki hogy aznap strandolni mentem ahelyett hogy vele randizzak. Erre írta, hogy már erről is megvolt a véleménye mert ezt is értelmetlen időtöltésnek gondolja, inkább elmenne túrázni vagy várost nézni. Meg hogy milyen dolog hogy az utolsó pillanatban szóltam neki.

Azóta ezen agyalok, rosszul esett ez mind. Arra gondoltam, hogy letiltom vagy kitörlöm az ismerőseim közül.

Mit tennétek?

Én 35F, ő 29N



2022. júl. 13. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Nem vagy gyerekes, ő hisztizik feleslegesen.
Gyerekes vagy, igaza van.
74 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt tényleg anyuci pici fia vagy, megmondták, hogy strandolni kell, ezért utolsó pillanatban lemondod a randit? Wtf. Gondolom volt ott még pár dolog, amiből ez jött le neki.

Másrészt ebből az jön le, hogy kb semmi önálló akaratod sincs, az van amit anyuci mond, oszt kész.

2022. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is tiltsd és töröld, neki úgyis jobb lesz így
2022. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
93%
Tök felesleges a szavazás, nem illetek össze, lépj tovább. :)
2022. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
97%

Mivel már nem ismerkedtek, teljesen logikus törölni. Ezt akkor is logikusnak találnám, ha te szakítod meg az ismerkedést. Elvégre a face nem matrica album, hogy gyűjtögess bele.

Ami az alap kérdést illeti, nekem is teljesen komolytalan lennél. Egyrészt, az a program "nyer" amelyik előbb lett leszervezve, hacsak nem élet, halál kérdés. Ez nagyon nem volt az. Az utolsó pillanatban lemondani pedig eleve bunkóság. Szomorú, hogy ezt egyedül, magadtól nem érzed.

Az, hogy otthon gyerek szerepben vagy, szintén nem valami bíztató.

Az pedig, ami ebből a pár sorból kitűnik, sértettség, gyerekes "jó, akkor jól letiltalak bibibi" reakció, amihez egyébként szintén nem vagy elég önálló, hiszen idegenektől kérdezed, oké lenne-e ezt tenni.

Nem muszáj felnőni, a Pán Péter szindróma jellemző a fejlett társadalmakban, csak el kell fogadni azt, amit magával hoz.

2022. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
96%
Nem feltétlenül gyerekeset mondanék ez alapján, viszont valóban önállótlan. A strandolással alapvetően nem lenne semmi gond, de most az egyszer nem történt volna semmi szerintem ha kihagyod.
2022. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

1

Nem arról van szó, hogy megmondták! Én is szívesen mentem a strandra.

Azt meg végképp nem gondolnám, hogy anyuci pici fia lennék.

2022. júl. 13. 13:09
 7/60 anonim ***** válasza:
97%

Tehát jobb a családdal strandolni, amit gondolom kb hetente megtehetsz, mint randira menni? Ráadásul tényleg ugrasz anyucinak és kuka a randi, amit előre megbeszéltél a csajjal, ráadásul az utolsó pillanatban, tehát raboltad az ő idejét is. Az meg, hogy önállótlan vagy, az tény, mert helyetted mindent megcsinál otthon anyuci. Ha együtt élnétek, akkor mennyire vennéd ki a részed a házimunkából? Eddig egyáltalán végeztél házimunkát? Nem sok embernek van türelme olyanokhoz, akikről feltételezhető, hogy gond lehet később a házimunkával és az önálló élettel. Hiába lehetsz "titkon" talpraesett, ha anyukád nincs ott, ez nem derült ki.

Az meg nagy különbség köztetek, hogy ő aktívabban szereti tölteni a szabadidejét, nyilván hasonló párt keres.

2022. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
97%
Tuti kamu :D egy pasi se lehet ennyire gyökér.
2022. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:

7

Amúgy sem tervezett semmi fontosat arra a napra. Amikor még szerveztük a randit, írta, hogy ráér aznap. Nem gondoltam, hogy ekkora ügyet csinál belőle. Mert ez miatt is veszekedett, hogy miért az utolsó pillanatban szólok, miért nem tudtam még akkor reggel amikor indultunk a strandra. De írtam, hogy megvan a saját életem és ne kérjen számon.

Nekem meg az a gyerekes és unalmas, hogy kirándulgat a hegyekben.

2022. júl. 13. 13:16
 10/60 anonim ***** válasza:
92%
Tiltsd le nyugodtan. Sokkal jobb lesz neki nélküled :)
2022. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!