Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen kikészít idegileg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kikészít idegileg a férjem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszú sztori lenne, de a lényeg az, hogy kisgyerekes szülők vagyunk és most jelenleg folyik a harc.

Van egy ovis és egy 8 hónapos többemberes kisbabánk.

Rengeteg gond felmerül és úgy néz ki, hogy nem tudunk megegyezni.

Most jelenleg minden gond. Nem foglalkozunk egymással egy percet sem, szex nincs, de mondjuk már azt nem is akarom, szerinte ez természetes. Nincs simogatás, nincs masszírozás, home office van itthon, de meeting egésznap, nem is beszélünk semmiről azon kívül, hogy mit kell venni a boltba, gyerekek stb.

Szerinte mindennek is én vagyok az oka, hibája.

Azt tudom, hogy munka után ő legszívesebben minden nap ledőlne hátra és teher neki, ha ilyenkor megkérem, hogy vigyázzon a gyerekekre amíg én megfőzök vagy takarítok, mert egyébként máskor nem tudok. Így is sokszor a főzést fél kézzel csinálom, ha este nem jut idő a főzésre.

Szóval ott tartunk, hogy én mindenben akadályozom. Ha csinál házimunkát úgy van vele, hogy az az én feladatom lenne és ne tegyek neki megjegyzést semmire. Pl. Múltkor szóvá tettem, hogy törölje le a konyhapultot is, ha a konyhában pakolgat, azt mondja ne b.sztassam, örülhetnék inkább, hogy nekem márcsak annyi jutott, hogy a pultot letöröljem, mert neki arra már ideje nem volt.

Nem mondom, hogy nem vesz részt ezekben, de utána kb mindig hiszti van belőle, hogy ahelyett h ő eljárna ide-meg oda inkább nekem segít…

Elmondtam neki mit gondolok, de nem veszi komolyan, nem akar róla tudomást venni…

Nagyon idegesít, nem tudom ezt hogy lehet kezelni??



febr. 13. 16:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
Amíg csak egy gyerek volt csinálta a dolgát szó nélkül?
febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Ahelyett hogy terhet venne le még egy púp a hátadon es csak plusz gondot csinál. Szép kis apa meg férjm
febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem merült fel, hogy cseréljetek?

Te menj dolgozni, ő meg maradjon otthon gyerekezni.

febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki, hogy nem segít neked ha takarít, hanem a saját dolgát csinálja. Ő is ott lakik, nem vagy bejárónő. A gyerekre pedig ne azt mondja, hogy vigyáz a gyerekre. A saját gyerekével van. A szomszéd ha megkéred, akkor vigyáz rá.
febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Már kérdezted ezt egy pár napja. Azóta se lett fényesebb a helyzet úgy látom.
febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mi volt a helyzet az első gyerekkel, mielőtt a kicsi megszületett?
febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16. Nekem is azonnal ez a kérdés jutott eszembe. Hogy, az első gyereknél is már fölmerültek ezek a problémák???
febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Az első gyereknél ennyire nem volt rossz a helyzet. A lányommal semmi gond nem volt, aludt éjszaka, nem volt ilyen mozgékony mint a fiam.

A fiam próbára teszi az embert…

febr. 15. 21:58
 19/21 anonim ***** válasza:

Én így sem teljesen értem. Mivel az első gyerek könnyen kezelhetőbb volt, így mellette te sem voltál ennyire kimerült, (meg ugye csak az az egy gyerek volt), ezért pl. nem is kérted meg minden nap, hogy munka után foglalkozzon vele, míg te megfőzöl vagy bármi egyebet csinálsz? ÍGy kell érteni? VAgy az első gyerekekkel szívesen foglalkozott a másodikkal már nem? VAgy a 2 gyerek már sok neki együtt munka után? Vagy mert rossszabbak az éjszakák, ezért nem akar már beletenni semmit munka után?


Ez így nagyon nem jól hangzik, hogy "Azt tudom, hogy munka után ő legszívesebben minden nap ledőlne hátra és teher neki, ha ilyenkor megkérem, hogy vigyázzon a gyerekekre". Kér még egy félórányi-órányi szünetet, míg átáll az agya "apa" üzemmódra, vagy úgy köszöni szépen egyáltalán nem akar gyerekezni?

febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Azt jelenti, hogy az első gyereknél jobban bírtam elvégezni a teendőket. Nem nagyon volt szükségem segítségre.

Most a lányom ovis,sokat kell vele is foglalkozni, a fiam mellett pedig nagyon nehéz bármit is csinálni..

Azt mondta, hogy most nehéz időszaka van, kimerült mivel beteg voltam és többet kellett segítenie de majd megpróbál feltöltődni.

Szeretném ha rendbe jönnének a dolgok, remélem változik a helyzet

febr. 15. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!