Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem dolgozik a feleséged:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem dolgozik a feleséged: miért nem?

Figyelt kérdés
Azok válasza érdekel, akiknél a gyerek minimum óvodás korban van. Olyan sztori is jöhet, ha nem a saját feleséged, hanem ismerősöd a házaspár.

márc. 10. 20:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet, ürügyből szült a nő gyerekeket, egy napot sem dolgozott életében. Csakhogy a gyerekek már nagyok, felnőttek vagy középiskolások, szóval nem tudom, meddig tart ki az ürügy, de a férj nagyon jámbor, szegény még lábtörlőnek is van nézve, szerintem élete végéig el fogja tartani. Gondolom, egy idő után jönni fognak az unokák, akkor meg az lesz az ürügy, hogy segíteni kell.
márc. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
44%
2-es ,aki azt írod, hogy "és mi lesz ha a férjem lerobban... hogyan és miből tartsam el magam". Fizikai munkát mindig lehet találni. És persze tanulni is lehet munka mellett.Dolgozni elkezdeni sosem késő.
márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
61%

Én azért maradtam otthon feleségként, mert a családomnak akartam élni. Minél több időt akartam tölteni a gyerekeimmel. Nem is kellett soha egész napot tölteniük se az óvodában, se a suliban. Tudtam őket hordozni sportolni, különórákra, stb. Sőt, a fiam magántanuló is volt, én tanítottam.

Közben én rendeztem a család ügyeit, a háztartást, a bevásárlást, főztem, mostam takarítottam, stb. A férjem és a gyerekeim is így akarták, örültek annak, hogy én mindig itthon vagyok. Itthon végezhető alkalmi munkáim voltak ugyan, de a férjemnek volt stabil keresete.

márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%
Én rendesen dolgozok, gyerekem 7 éves, bevallom szeretnék háztartásbeli lenni. Sajnos most még úgy áll h dolgoznom kell, de a férjem elkezdett egy vállalkozást, ami ha beindul valószínűleg elég lesz és maradhatok itthon. Nagyon sok a házimunka a gyerekkel kapcsolatos dolgok, minden rám hárul és munka mellett sok. Hát reménykedek.
ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
34%
"sajnos most még úgy áll h dolgoznom kell" - na, megint egy ingyenélő szülzilla, aki a gyerekkel takarózik, hogy jaj sok a munka otthon ezért szeretnék otthon maradni. Aztán ha a férjednek bejön a vállalkozás és elkezd majd új pipik után szaladgálni, ne lepődj meg ha 45-50 évesen vissza kell állni a munkaerőpiacra. Szánalmas!
ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
78%
Én itthon vagyok 3 gyerek mellett, 2 ovis, a kicsi 1.5 éves. Még tervezünk egyet. Nekünk így jó, többször kérdeztem férjemet h szeretné e h visszamenjek, de neki jó így. Neki is könnyebb h megyek gyerekekért, délelőtt vásarlok stb takarítok. Akivel beszéltem és visszament dolgozni teljesen kipurcan az anyuka gyerekek mellett. Mi pesten élünk mondjuk, szerintem nehezebb itt mint vidéken gyereket nevelni. Nagyobbak a távolságok. Videken amikor fyerek voltam 5 perc alatt otthon voltam. Itt ha visszamennek dolgozni 1 ora lenne az oviig az ut...nem tudom hogy oldanánk meg
ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
34%
Te vagy a szánalmas 15-ös, sárgulsz az irigységtől. Én is háztartásbeli voltam mindig, és a férjem sosem szaladgált "pipik" után mert engem mindig kipihenten, jókedvűen talált itthon. Engem nem stresszeltek hülye főnökök és munkatársak, nem estem haza munka után fáradtan, én nem idegeneknek csíptem ki magam reggelente, hanem a férjemnek estére, amikor hazajött. És nem kellett visszaállnom a munkaerőpiacra, hamarosan nyugdíjba megyek. Te meg csak irigykedj és fröcsögj!
ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
41%
17, INGYENÉLŐŐŐŐ. :D Milyen nyugdíjba? napot nem dolgoztál, max házicseléd voltál. Bravó, kár volt megszületned, egy férfi szolgáltál egész életedben. Mire lennék irigy? Saját vállalkozásom van, magamnak teremtettem meg mindent. Nem apucitól kellett kérnem ha elfogyott otthon a kenyér.
ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
76%
Már nyugdíjba mész, de a gyerek szerepből nem sikerült kinőni. Azaz: önfenntartás
ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
71%
Illúzió, hogy nyugdíj, mikor semmit se dolgoztál :D mese. Fel kéne nőni és utánanézni a jogszabályoknak.
ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!