Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz érzék változás tapaszta...

Pénisz érzék változás tapasztalok. Egyébként minden rendben vele. Mit lehet tenni hogy újra érzékenyebb legyen? 23 vagyok

Figyelt kérdés
Merevedési zavarom volt egy hónapig ami teljesen elmúlt. Viszont néha piros a makk alatt használat után, de ez is elmúlt. Viszont manapság nem olyan lógós mint volt és nem érzem annyira mint azelőtt. Mi okozhatta ezt? Urulógus látta még amikor egyáltalán nem működött de semmi kórosat nem észlelt. Lehet az oka a mozgás hiány és hirtelen sok hízás?

2021. jún. 21. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez bizony lehet ok :( A hízás sok mindenre rányomja a bélyegét. Próbálj ha lehet pár kilót leadni elsőként, mielőtt gyógyszerekhez folyamodnál :)
2021. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok elhízva. Csak hirtelen jött fel 10 kg. Azelőtt minden nap futottam tempósan félórát és egy csepp felesleg nem volt rajtam.
2021. jún. 21. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
De akkor is volt ezzel gondod?
2021. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezelőtt soha. Sőt szinte mindig állt. :D
2021. jún. 22. 06:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok sok minden oka lehet, de a sport mindenképpen jót tenne.

Felgyorsúl, frissebb, életképesebb lesz a vérkeringés.

Talán a koleszterin /vérzsír/ szinted is lejjebb megy. Helyreáll a pulzusod.

Hidd el, ez mind fontos a jó potencia miatt.

2021. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!