Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 20 év elteltével összeházasodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év elteltével összeházasodnátok a lentiek fényében?

Figyelt kérdés
19 voltam a megismerkedésünkkor, 3 évet voltunk együtt, amiatt lett vége, mert én külföldre akartam menni egyetem után, ő pedig itthon képzelte el a jövőjét. Kimentem Németországba, au pairként dolgoztam 4 évet, majd hazajöttem. Ezalatt nem beszéltünk egyáltalán, mindig szerettem, nagyon fájt a szakítás, gondoltam, hogy így könnyebb feldolgozni. Mindkettőnknek voltak a 4 év alatt próbálkozásai másokkal. Hazajövetelem után egy szórakozóhelyen teljesen véletlen összefutottunk. Mindenáron újra akarta kezdeni a kapcsolatunkat, én egy kis időt kértem, bennem voltak a kételyek, hogy meg fognak szólni az ismerőseim, barátaim, hogy felmelegítve csak a káposzta jó. 3 hónapra rá ismét összejöttünk, hatalmas boldogságban éltünk 7 évet, egészen addig, míg le nem bukott, hogy megcsalt. Sosem kutattam utána, bíztam benne, azonban akkor épp fürdött, amikor megcsörrent a telefonja, egy ismeretlen nevű nő hívta. Utána számonkértem, bevallott mindent azért, hogy kezdjük tiszta lappal. Hallani sem akartam róla, iszonyú mérges voltam rá, megmondtam, hogy látni sem akarom többet, költözzön el az albérletünkből sürgősen. Évekig nem találkoztunk, nem tartottunk a kapcsolatot, mindenhonnan letiltottam. Tavaly nyáron rosszul lettem, iszonyú migrénes fejfájással és egész napos hányással feküdtem az ágyamban. Elkeseredettségemben felhívtam anyukámat, mert semmi gyógyszer nem hatott. Ő sem tudott segíteni, de gondolt egyet és tudtom nélkül felhívta az exem, ugyanis ő ápolóként dolgozik. A hátam mögött megbeszélték, hogy meglátogat, eljön hozzám. Mikor csengettek, el sem akartam hinni, hogy őt látom az ajtóban. Vegyes érzéseim voltak, de végül egész este masszírozott, simogatott, adott egy nagyon erős gyógyszert, amitől jobban lettem órák után. Ott folytattuk, ahol abbahagytuk régen, azóta ismét, immáron harmadjára is együtt vagyunk. Januárban megkérte a kezem, ő most már nagyon szeretne feleségül venni. Átbeszéltük az együtt töltött éveinket, a múltbeli sérelmeinket, állítja, hogy benőtt a feje, nem fog soha többet megcsalni, megbánta. Érdemes összekötni az életünket ennyi idő elteltével, nem lesz újra valami megint, ami miatt egy időre megszakad a kapcsolatunk? Igazság szerint most már tényleg nagyon szeretném, hogy örökké tartson, ne álljon semmi és senki közénk.
márc. 20. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem. És neked sem kéne. Az ember sosem változik, max ideig -óráig. Át fog bszni, mert úgyis mindig visszafogadod.
márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

"hónapra rá ismét összejöttünk, hatalmas boldogságban éltünk 7 évet, egészen addig, míg le nem bukott, hogy megcsalt."


Nem tudom minek adtál neki utána esélyt és még most is gondolkodsz rajta. Önbecsülés nuku? Vagy mi a gond?

márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Sok jó ötletet itt ne várj a lecsúszott, elkényeztetett, egoista nők között, akik már berendezkedtek 20-on évesen az egyedüllétre.

Ha már nekik sz.r, másnak miért lenne jó?

márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3:


Ne beszélj már hülyeségeket.


Hűtlen volt hozzá, harmadszor vannak újra együtt és nem kereste fel legutoljára, az anyja hatására jelent meg pontosan tudja, hogy a kérdező milyen befolyásolható és orrba-szájba fogja csalni, mert nem azért van vele, mert szereti, tiszteli hanem azért, mert mással nem jött össze, másoknak nem kell, úgy tartja kell a feleség a társadalom miatt, kiszolgálás miatt, biztos pont gyanánt. Kihasználja őt.

márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te úgy is össze fogsz vele bármit is mondunk, hiszen 20 év alatt se tetted magad túl rajta és léptél tovább...
márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Nézd én hiszek a "karmikus kapcsolatokban", szerintem nem véletlen találtok vissza újra meg újra egymáshoz.

Nyilván a megcsalás...hát az fájdalmas, de ha szeretitek egymást, szerintem túl lehet rajta lépni (persze ha mindketten akarjátok). Sok érzelmi munka és megbocsájtás kell, de szerintem lehetséges.

márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne önbecsülésem, akkor a megcsalás után együtt maradtunk volna. Hiába én tettem pontot akkor a kapcsolatunk végére, hónapokig nem tudtam feldolgozni. Anyukám és az ő anyukája nagyon jó viszonyban vannak, sokszor beszéltek egymással akkor is, amikor mi egyáltalán nem voltunk beszélőviszonyban. Sőt, amikor anyu elkezdte mondani, hogy mit mondott az ő anyja, hogy mizus vele, akkor mindig leállítottam, hogy ne mondja, nem érdekel. Alapvetően nem hiszek abban, hogy egy megcsalást meg lehet bocsájtani, a szívemnek viszont nem tudtam parancsolni, ugyanazokat a pillangókat érzem a gyomromban, ugyanúgy el tudok veszni a tekintetében, mint 20 éve, mikor először megcsókolt.
márc. 20. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez de gáz. A feleségesdi csak újabb trükközés. Mivel annyiszor átvert már hogy előhuzott egy nagyobb kártyalapot csak.
márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, menj hozzá, aztán 3 év múlva írod a kövi kérdést, hogy ott vagy pici babával, a férjed megcsalt, úristen mit tegyek?


Komolyan, mi nem világos? Kell neki egy bohóc nő, aki biztos pont, viszi a háztartást stb. mellette lehet csajozni, mert úgyis visszafogad.

márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
20 éve nyekeregsz rajta. Menj hozzá nyugodtan, aztán viseld el ha megcsal, vagy/és elhagy.
márc. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!