Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy nő házasság előtt, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő házasság előtt, már a kapcsolatban "elengedi" már magát, akkor nem sok jóra lehet számítani, ugye?

Figyelt kérdés

márc. 24. 06:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
11%
10. Dehogy is! 😆 A nők sikertelenségének, igénytelenségének kizárólag a fehér, hetero férfiak az okai. Ja, meg hogy magyar, ez is lényeges. Az afrikaiak magasabb rendűek, sokkal jobb választás egy kongói pasi mint egy magyar. Nem is értem miért nem deportálják már az összes magyar férfit, akkor megoldódna a nők évezredes problémája!
márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
34%

11

Ne túráztasd magad, te is ugyanolyn ostoba vagy, mint a 7-es válaszoló.

márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
12. Én csak görbe tükröt mutatok. Nekem nem kell már nőzni, 23 éve nős vagyok, csak látom hova tart ez a világ és miért. Hidd el, van rálátásom bőven. Ráadásul lányom van...
márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
92%
Jaaaa téged ismerlek... Gecc, te tényleg az egyik leghülyébb ember vagy az oldalon. Szegény lányod bmeg.
márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
40%
10# Azért tartod rendben magadat, mert megtanultál igényes lenni, de ha akármi bajod van, ez megy a levesbe. A napi zuhany is, de a többi extra is mind tanult dolog, nem alap ösztön. Pont azt írtam, hogy nem a pasikáknak tarta rendben magát az ember, hanem azért, mert így lett nevelve és megy rutinból. De ha ki van az ember égve vagy depressziós, akkor pont le fogja szarni, hogy jönnek fel a kilók vagy hogy öt napja nem mosott hajat.
márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
56%

15

És ezért miért törvényszerűen a férfi a hibás? Bocs, de ha látok egy lerongyolódott pasit, nekem nem az az első gondolatom, hogy biztos a felesége miatt ilyen. Hagyjuk már...

márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
72%
1-es, nekem is pont ez jutott eszembe :D ez megint a műkörmös csaj pasijának a hisztije.
márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
61%
En 3 gyermeket szultem es mind3x vissuafogytam 54-re. Saját magam miatt, egyszerűen igy érzem jol magam, így tudok önmagam lenni. Én személy szerint nem ertem a duci nőket...nem huszem el h ugy jó nekik....amikor terhesen köver voltam ill utana még kicsit borzalom volt. Nehez volt mozogni. Izzadtam mint egy lo. 25 kg pkusz volt rajtam.
márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
21%
Előzö voltam. Es igen nem sok jora számithatsz. Jol el fog hizni! Pfuj....én köver fetfival le se tudnék feküdni. Tök undi az is
márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos az első világháború megborította a nők testkép ideálját. Az addig egészségesnek tartott nőies, teltkarcsú testkép nemkívánatossá vált. Sok oka van ennek, az egyik talán az, hogy az emberek étkezési szokásai megváltoztak. A tömegek nem jutottak megfelelő táplálékhoz, ezért általánossá vált a "sportos" testalkat a dolgozó nők között. Tömegcikké vált a ruha, a divatot is az átlagos testalkathoz igazították.

Ezt sulykolták bele az emberekbe, hogy a vékony nő a szép, egészen odáig, hogy a 60-as években divatba jött az elöl deszka, hátul léc testű nők idealizálása. Ez a testalkat az előtt a sokat nélkülöző, szegény nőkre volt jellemző.

A férfiakban viszont még mindig megvan az ösztönös igény a teltebb nők iránt. Igénylik a nagy feneket, nagy melleket és minden egyebet a női testen, ami ezzel jár. Most nem akarok részletesen belemenni, hogy mit jelent ez pontosan az ágyban, mert az már inkább a szexualitás kategóriába tartozik. De annyit elárulok, hogy egy teltebb nővel, akin van mit fogni, egészen más a szex.

márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!