Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy nő házasság előtt, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő házasság előtt, már a kapcsolatban "elengedi" már magát, akkor nem sok jóra lehet számítani, ugye?

Figyelt kérdés

márc. 24. 06:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
72%
20 Meg ugyebár a kisebb testre kevesebb anyag kell, a nagyobb ruhán kevesebb a haszon, még ha csak 100 forinttal is, tudjuk, hogy a cégeknek 100 forint bukta is mintha az anyjukat gyilkolnák a szemük előtt🤡 Gondolom a fat acceptance óta találtak erre megoldást (pl kirúgtak 40% dolgozót, a maradék csinálja 2x olyan gyorsan inkább ugyanannyiért), de a 2000-es évek elején még a kutya nem gyártott normális nagyobb ruhákat a fast fashionben. Pedig én még csak nem is voltam konkrétan kövér, de akkoriban kb a mai S-es méret felénél kezdődtek a felnőtt ruhák😂 A mostani S volt kb akkor az M.
márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
14. Honnan ismernél te világfájdalma? Ahhoz kevés lennél hogy a cipőmet megpucold. Már most több karaktert pazaroltam rád, mint amennyit a semmibemutató életed ér!
márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
74%
Hű, valaki behisztikézett.
márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
12%
Ugyan már, a behisztikézés nem itt kezdődik. Gyk-s napi rutin, minőséget a minőségnek.
márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
89%
És te már számtalanszor minősítetted magad. :D
márc. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
63%
21: Ráadásul az a fenék és mellméret, amit egy kb.170-175cm-es nőnek mai szemmel nagynak tűnik, egy férfi számára pont jó az ágyban. Nem az elhízott, túl kövér nőkről van szó, hanem akinek széles csípője, nagy feneke, nagyobb mellei vannak. Nekik már nehezebb divatos ruhát is találni, meg takargatják magukat. Holott pont hogy nem kellene.
márc. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
22%

25. Te csak azt olvasod amit el szeretnél hinni. Már mondtam, a valóság a 3D világban zajlik, nem egy anonym, egy ultra gagyi fórumon. A minősítésről meg felesleges is beszélni, az adott fórum magja és iránya határozza meg hogy kit milyennek kell látni. Én csak beleállok ebbe a hibbant világotokba, ahol már mindenféle létforma értékesebb mint a hetero, családos fehér férfi. Nektek ellenségetek az érték, nektek csak a külföldi, a fekete, a szingli, a gyerektelen a jó, a nők feljebbvalóságát nyomjátok már évek óta, a férfiakról úgy beszéltek mint egy darab sz*rról, általánosítotok mindenben.


Olvass vissza random kérdéseket, esély sincs norális eszmecserére, mert hát a nők mindig tökéletesek, minden problémáról kizárólag csak a férfiak tehetnek. Drogosak, trógerek, hazudozók, félrelép ek, nem segítenek, agresszívek stb. Legközelebb oda kell írni hogy az apám, a férjem, a pasim.


Ellenben ti nők tökéletesek vagytok, 70 évesen is tökéletes testtel, szuper kedves természettel. Minden nő szexcentrikus, tökéletes az ágyban, napi 5 az alap. Háztartás, gyereknevelés, remek pénzügyi helyzet, 3 diploma, tökéletes egészségi állapot.


Persze a pasik csak lúzer incelek, leszámítva a ti párotokat, mert az bizony a tökéletesség minta szobra. A férfi, de belőle csak egy van, és a nagyságotokat emeli hogy az az egy pont a tiéd! Mert te vagy a Galaxis közepe mint nő! Alap jogon neked minden jár, a párkapcsolatban, a munkahelyeden, a törvény csak titeket védjen, a nem létező hibáitokon nézzenek át, minden kedvezmény titeket illessen

meg. Szórakozás, utazás, programok, lehetőségek. Természetesen magas ló ez ól meg fikázhassátok a férfiakat.

márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Hisutizz csak, én tök jól szórakozom. :D
márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
100%
Persze. Ha kiderül, hogy a kapcsolat eleje csak demo, és egyre inkább elengedi magát minden értelemben, akkor ott halványulnak az érzelmek és jó eséllyel ki is húnynak idővel. Lehet mást hazudni, de abból sok jó nem fog születni.
márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
21, ez pontosan így van, ahogy írod. Férfiként én is nagyobb számú ruhát hordtam régebben, pedig ugyan olyan testalkatom van.
márc. 30. 11:47
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!