Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy nő házasság előtt, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő házasság előtt, már a kapcsolatban "elengedi" már magát, akkor nem sok jóra lehet számítani, ugye?

Figyelt kérdés

márc. 24. 06:38
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Vannak nők és férfiak, akik partnerfogó módra kapcsolnak, amikor igényük támad a párkeresésre. Megemberelik magukat, elkezdenek sportolni, fogyni, aktívabban élni, egészégesen táplálkozni, trendin öltözni, viselkedni, eljárni szórakozni (az elképzeléseikhez illő helyekre, programokra). Ilyekor még a barátokkal is aktívabbak.

Miután sikerül tartós ismeretségre szert tenniük, idővel visszatérnek az alapállapotukra. Ismét elhagyják a sportot, az aktívitást, az egészéges táplálkozást, a divatos és igényes öltözködést, egyesek a tisztálkodás és viselkedés terén is romlanak.

Lakva ismerjük meg egymást! Akik nem méltók a másik fél igényességi szintjéhez, elvárásaihoz, azt el kell hagyni. Nem szabad abban reménykedni, majd visszafordítható ez a folyamat, hiszen ha ráhatás miatt szedi össze magát, akkor kis idő múltán ismét elhagyja majd magát. Egyértelmű, nem egymást keresitek!


(első nejem két szülés után hagyta el magát, pedig mindenben segítettem. Jómagam az a fajta férfi vagyok, akinek nem derogál megfogni a pórszívót, takarítóeszközöket, de a fakanalat és a gyerekeket sem. Érdekes módon, mégis ő volt, aki munkába visszatérve megcsalt egy takarító pasival. Egymásra talált a színvonaluk! Ennek már 25 éve, de mai napig igénytelenül él, sőt, még tudott lejjebb menni. :-( (a pasikat úgy cserélgette, mint más a gyatyáit, de mindegyik kegyetlen színvonaltalan volt) Én 1,5 év után újra randiztam, pár évig élveztem a szingli létet, majd megtallátam második nejem, akivel idén lesz a 20 éves ismerkedési, 18 éves házassági évfordulónk. Vele azóta is tartjuk az életszínvonalat, sőt, haladunk, fejlődünk is. Új szakmák, másod diploma, karrier, szép nagy lakás, mellette kiadó lakás. Két kamasz csemete. Egyik programozói technikumba jár, másik most fejezi be az általánost és felvételizett. Aktívan élünk, egyensúlyban van a tespedés és a mozgás.

52F

Nagyszülőim mondogatták, egyik kedvenc mondásom nekem is: Akkor megfelelő egy párkapcsolat/házasság, ha egyaránt megértik egymást ágynál és asztalnál. Ha egyik nem stimmel, akkor már nincs egyensúly és felborul az egész.

márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én simán mondtam az asszonynak meg ne merjen hízni. Mutattam pár kövér nőt neki megijesztés képen: ugye nem akarsz így kinézni? Most tegyük félre a betegséget, genetikát vagy a gyermekáldást, mert az más dolgok. Ha meg nem mered elmondani neki kövér vagy, esetleg vki ezen besértödik, akkor úgyis válás lesz belőle előbb utóbb. Csak ne akkor mikor már megszületnek a gyerekek, meg sikerült felrántani egy kis közös hitelt családi fészekre.... Sok ilyen párt látok, valamelyik fél (nő vagy férfi mindegy), nem foglalkozik magával vagy átmegy igénytelenbe. Amikor csak annyit mondasz neki állj már rá mérlegre, azonnal megsértődik.... De este nyolkor még a hűtőt nyitogatja...
márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!