Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy nem szerettek ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem szerettek ki a feleségetekbol h nincs egyáltalán szex?

Figyelt kérdés
Tudom a szex nem minden de engem zavarna ha sosem akarna szexelni velem, haragudnék rá mert azt érezném nem kíván, csak úgy elvan a mindennapokban. Oké h rendben vannak a dolgok a szexen kívül sok hazassagba de azért ha nincs szex akkor nem igen beszélgetünk kapcsolatról csak lakotási viszonyról. Mit gondoltok?

ápr. 17. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Te ott állsz az adott párok hálószobájában, hogy "ennyire" biztos vagy abban, hogy nincs szex az adott párok között?:D Vagy ennyire ostoba vagy, hogy ezt a szöveget benyakalod a fazontól?:D
ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok és ebben a. Helyzetben, továbbá van még férfi kollégám haverom aki ebben a cipőben jár..
ápr. 17. 18:52
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

Miért veszed biztosra, hogy akik házasok azok nem szexelnek? Dehogynem!

Értem én, hogy létezik teljesen szexmentes házasság, sok esetben kihűlt, más esetben inkább egészségügyi oka van, de ettől még nem ez az általános. Kicsit unalmas már ez a gyakoris retorika, hogy élvezed a nőt, leszül, aztán soha többé nem teszi szét a lábát.

ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
2 Nem gondolod, hogy ha ebben a helyzetben vagy te meg a két kollégád, akkor önmagatokba kéne nézni? Ez elő sem fordulhat?
ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ha a kapcsolatod csak a szextől kapcsolat, selejt vagy.
ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ahol hónapokig, évekig nincs szex, és erre nincs nyomós ok (pl. egészségi), ott bizony kihűlt a házasság. Akárki akármit mond.

Üdv, 51F.

ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A boldogság nem létezik ***** válasza:
64%
Aszexuálisként nem zavarna, sőt ez a legjobb, mert akkor nincs kényszer, nincs teljesítmény-elvárás, nincsenek problémák.
ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Nőként vagyok így. Házasok nem vagyunk. Egyébként a szeretetem és a szerelmem erősebb még ennél. Meg nem ebből áll minden.
ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én értem de a szex h nincs sokszor vita targya, a szex is kell 1. Kapcsolatba
ápr. 17. 19:48
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
sokkal szebb az ember arca es kivirultabb ha van szexualis elete .. ranezesre meglehet mondani kik azok akik dugnak es kik nem..
ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!