Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elvesztem segitenétek pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztem segitenétek pár tanáccsal?

Figyelt kérdés

16 éve vagyunk házasok én 36N õ 39F.Pár éve volt a páromnak eggy komoly kapcsolata mellettem,utólag tudtam meg.Azóta italozik de nem agressziv vagy hasonlok.Elvagyunk hidegûlve eggymástól a szex az kéthetente eggyszer az is olyan részérõl,hogy mikor ittas eszébe jut,hogy bocsánat tele van.Persze ilyenkor is õ kell legyen kielégitve.?em simogat,nem csókol fura de igaz.Most értem oda hogy nem tudom mit tegyek.Én nem italozom felemésztett ez a helyzet,boldogtalan vagyok.Van eggy kislányunk.Dobjam el az életem?Adjatok valami tanácsot kérlek.

U.I:Eggy kihágásom volt összeismerkedtem eggy férfival aki ugyacsak nem kapta meg otthon ami neki jobbá tette volna a szexuális lett.De õ vele megszakitottam a viszonyt,mert nem találltam helyesnek....neki felesége nan akivel amúgy jól megvannak.Tehát lotyó nem akarok lenni.Van kit ebbõl a szintelen örömtelen életbõl?



2012. jún. 13. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki,válj el,de gyorsan,mert nagyon rossz lesz a kislánynak ilyen légkörben felnőnie,ahol ezt látja a szüleitől.Ennek csak idősebb korában lesz meg a böjtje.Meg ha nem szeretitek egymást,akkor szerintem értelmetlen együtt maradni.
2012. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen csak félek,hogy ebben a korban már nincs újrakezdéshez lehetõség.
2012. jún. 13. 23:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Én azonnal beszélnék vele,hogy vagy nem iszik többet és jobban odafigyel rád,vagy pedig mehet.Ez tényleg nem fog jót tenni a kislánynak,beszélj vele minél hamarabb
2012. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lenne? 36 éves vagy, fiatal. Más ilyenkor házasodik először. fejezzétek be ennek semmi értelme
2012. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Elválhatsz, de nem lesz jobb mással se. Lehet, hogy eleinte egy új kapcsolat feldob, de aztán az is ellaposodik. Ha te magad nem tudsz megváltozni, ugyanilyen lesz az újabb kapcsolat.

Az a javaslatom, hogy több értelmet keress és nyújts a házasságban, mint csak a szexet. Igazat adok, hogy kevesled azt, amit nyújt a férjed, helyesebben amit követel tőled. De te is lásd be, hogy nem csak a szexért házasodunk. A szex nélkül meg lehet lenni, ha amúgy van tartalom az életben. Ott a kislány. Én a helyedben addig nem keresnék más kapcsolatot, amíg fel nem nő, legalább nem lesz 15-16 éves. Mert a kicsi gyereknek nagyon rossz, ha újabb és újabb apukákat kell megszokni, megszeretni, és át kell élnie az anyuka csalódásait, bánatát. Szerintem most csak éljél a gyereknek, meg képezd magad, amennyire lehetséges, és aztán majd meglátod, egy értékes kapcsolatot találsz, akivel az 50 fölötti éveidben nagyon boldog lehetsz.

2012. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Én magammal foglalkoznék. Megszeretném magam ahogy teszem is.Belőlem indul ki minden, az én reakcióimból. Jó könyvek vannak erre, sok ingyenes oldal. Ha magadat megszereted akkor azzal az emberrel akivel a legtovább fogsz együtt élni már jobban vagy. Neki is és a kislányodnak is csak ezzel tudsz segíteni.

Én holnap vennék egy új körömlakot meg egy új bugyit, és bemennék elmondani a panaszom a könyvesboltosnak hogy ajánljon valami könyvet aztán egy habfürdő és a könyv és aztán alvás. A héten átpakolnám a dolgaim és elajándékoznám mindenem ami már felesleges vagy csak rossz emlékem van. Lépésről lépésre tennék hogy büszke legyek magamra és a kislányom is lássa hogy az életben talpra kell tudni állni.

2012. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

kedves 5, "nem lesz jobb mással se" na,pont az ilvenm hülkve felfogás miatt marad együtt egy csomó pár szörnyű házasságokban,amiből sérült gyerekek kerülnek ki.

Miért ne lenne jobb? nézz körül, hány ember találta meg az élete párját a második házasságában és él boldogan évtizedekig.

Igen, ha elfogadjuk a szart, akkor meg is lérdemeljük, hog abban legyünk. Nyakig

2012. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a szexet,tartom elsõ számu dolognak hanem a hozzáállást,a megértést,az eltûrést,nem igy értettem.A kislányom fontos nekem.Próbálltam már megbeszélni nele de beismerte,hogy képtelen megnyilni érzelmileg fizikailag,tudja hogy nem helyes de nem tud ezen válltoztatni.Valami nem engedi,hogy jobb legyen.Ezt mondja.A baj csak az hogy eggyre stresszesebb vagyok én is vágyom eggy csöpp szeretetre,figyelemre.Õ nem szereti ha öleleh,ha puszilom,szóval ez nagyon nagyon kezd elviselhetetlen lenni.
2012. jún. 13. 23:38
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja és én figyelek rá,kiszolgálom,nem vagyok flegma,adok is magamra ....hát igazán nem is tudom már hogy mi legyen.Ha ittas is soha nem tettem teszek szemrehányást.Puha vagyok és najszivü.Mert nem a hibáit keresem...lehet itt rontottam el mindent.Ne harahudjatok.
2012. jún. 13. 23:45
 10/14 anonim ***** válasza:
házassági tanácsadó... csak nekem ugrik be az ilyen eseteket látva? komolyan senki nem asszociál erre? pedig ezért találták ki.
2012. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!