Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek változhat-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek változhat-e a párom hozzáállása ha a házasságig eljutunk?

Figyelt kérdés

Nem az a típusú lány vagyok, aki esküvőről álmodozik, amíg 100% nem vagyok benne biztos, hogy le tudnám élni az egész életem a párommal. A mostani párommal 3 éve és pár hónapja vagyunk együtt, a múlt keserű tapasztalatai miatt nagyon nehezen alakult ki a bizalom bennem, de nagyon jól alakult a kapcsolatunk, nagyon megszerettük egymást. A jövőről nem szoktunk beszélni, nem szoktunk tervezgetni hogy hosszú távon hogy lesz mint lesz. Ha igen, akkor is én puhatolózok, hogy egyes dolgokhoz milyen a hozzállása. Nagyszerű ember, mégis van egy dolog, ami lesokkolt. Tudni kell róla, hogy utálja a homokosokat. Megkérdeztem tőle, hogy ha netalán a saját gyermeke az lenne, mit tenne, elfogadná-e? Azt válaszolta, hogy "kiverném belőle." Hiába magyaráztam, hogy az nem egy olyan dolog, amit így el lehet intézni. Megkérdeztem, hogy ha a lánya leszbikus lenne, mit tenne? Erre is ugyanaz volt a válasza, hogy ilyen nem történhet meg az ő családjában, megtagadná stb. Szerintem ha nagyon hosszú távra tervezünk, akkor ilyen eshetőségekre is fel kell készülnünk, szerintetek nem? De hogy emiatt megvonná a szeretet a gyerektől, enyhén szólva felhúzott nagyon. Persze én is remélem, hogy majd ha lesz gyerekem normális párkapcsolata lesz majd.

22L



2012. aug. 8. 14:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a párod gondolkodása példaértékű!
2012. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Hamarabb érdekeljen az hogy akkor mit csinálna ha beteg gyereketek születne.Mármint fizikailag,szellemileg beteg.


Jó esetben pár év múlva vállaltok gyereket,plussz 15 év mig kiderül mihez vonzódik.Addig a párod is változhat,és te is lehetsz homofób.

2012. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Akkor menj át a hídon, ha odaértél! - én erre csak ezt tudom mondani. Felesleges olyanon aggódni, ami még meg sem történt. Egy ilyen helyezetbe úgy igazán bele se tudja magát élni az ember...
2012. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
32%

Baromságon veszekszetek! Én is utálom a homokosokat, és le tudnám őket ütni, de mikor gyereke szüleik az embernek, az valahogy más. Ha kiderülne róla, h b.uzi, vagy lezbi, hát totál kiborulnék, de valószínűleg megpróbálnám elfogadni.


Marhaság emiatt problémáznod a pasiddal. Tudtad, hogy egy hosszú kutatás szerint az emberek több mint 90%-a elvetetné a gyermekét, ha valamilyen vizsgálattal ki lehetne mutatni, hogy a gyermek felnőtt korában homoszexuális lesz??


Szeresd a pasid, és ne ilyen hülyeségeken balhézz össze vele.

2012. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 intrepid ***** válasza:
19%
A mi társadalmunk a heteroszekszualitásra van berendezkedve. Az emberek többségét megbotránkoztatja a homoszekszualitás. Ő ilyen.
2012. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
32%

Szia

Megmondom neked őszintén, hogy minden szülő rémálma, hogy a gyermeke egyszer bejelenti, hogy homoszexuális. Nekem is van két fiam, és bizony megfordult a fejemben a gondolat. A homszexualitás engem is rettentően taszít, de egészen másképpen áll hozzá valaki, akinek már van gyereke, mint akinek nincs. Gondolj csak bele, hogy mire ez kiderül addigra eltelik 14-16 év, ezernyi közös emlék és a párod is érettebben fog gondolkodni. Egyébként megjegyzem, hogy engem is rettentően felháborít, nem is a homoszexualitás ténye, hanem az az elv, hogy azt mondják, hogy amit tesznek az normális, a felvonulásukról pedig ne is beszéljünk. Üdv. Józsi

2012. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem volt semmi balhé, csak megkérdeztem, ő válaszolt, én rákontráztam, aztán végül más témáról kezdtünk beszélgetni.
2012. aug. 8. 14:23
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

tök felesleges rágódni azon, hogy mi lesz 15 év múlva kb....


először azon izgulsz majd hogy dobog-e a szíve aztán egézséges legyen sok-sok idő mire a nemiség először szóba kerül...


Még változhat a hozzállása de lehet, hogy nem fog.

de ez még nagyon nem aktuális...

2012. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem aktuális a téma az igaz, de az jellemző rám, hogy szoktam furcsaságokat kérdezni tőle, pl. hogy szeretne, ha valami okból kifolyólag amputálnák a lábam, vagy levágnák a fél mellem stb. Ilyenkor az a reakció, hogy élénk a fantáziám, és ne gondolkozzak hülyeségeken.
2012. aug. 8. 14:28
 10/27 A kérdező kommentje:
*szeretne-e
2012. aug. 8. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!