Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy férfi félrelép, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi félrelép, miért nem csinál már akkor legalább minőségi cserét?

Figyelt kérdés
Sokszor látok/hallok ilyet, és velem is megesett, hogy férjem megcsalt egy nálamnál mérföldekkel rondább, kövérebb, idősebb nővel. Akkor már miért nem egy az otthoninál különb nőt keres magának? Vagy lehet az első útba eső nőt kefélik meg?!

2013. jan. 28. 10:19
1 2 3 4 5 6
 11/58 Robi.88. ***** válasza:
100%

Meg iylenkor a lényeg h nem kulonbet keres hanem MÁST.

Miért nem beszélik meg? Mert félnek attol h nem választ kapnak és kovetkezo nap a masik szemebe kell nézni, ezzel szemben egy "idegennel" bármit megcsinalhat, mert nincsenek kovetkezményei.

2013. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
55%
Ha a minden tekintetben tökéletes feleség/élettárs "büntibe helyezte" párját, és otthon nem teheti, amit a természet szerint tennie kell. Erre van egy mondásuk: sötétben minden tehén fekete. Olyankor nem foglalkoznak azzal, hogy aki éppen kéznél van, az szebb, jobb, csinosabb stb.-e a párjuknál. A lényeg a lényeg.
2013. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
0%

- viszi a farka

- azt hiszi, neki minden nőt meg kell dugnia

- azt hiszi, hogy nem fog kiderülni

vagy pedig sz.r vagy az ágyban.

2013. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
61%

Akik a kérdezőt ócsárolják: ez volt a kérdés? Nem, akkor? Másrészt meg hogy veszik a bátorságot, hogy egy ismeretlen ember külsejéről, aki sosem láttak, 2 írásos mondata alapján véleményt írjanak?


Kedves kérdező! Szerintem pont ők azok, akikről a kérdésedben írtál.

2013. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 SzilKa ***** válasza:
75%

Leget, hogy az általad rondának ítélt nőt csak te látod csúnyábbnak, mert 1. annak akarod látni 2. utálod és azért látod annak. Az is lehet, hogy valóban csúnya, DE kedvesebb, megértőbb, odaadóbb az ágyban.

Ennyi...

(Sose értettem, miért fontos a nőknek a másik külseje megcsalás esetén, pedig nő vagyok és voltam már megcsalva)

2013. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
89%
Pont ez az, hogy NEM cserét csinál, hanem mindent akar egyszerre. Azért ha választani kellene, nyilván meggondolná. De nem hiszik, hogy azt kell.
2013. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:

Ma 10:32


Jó a szó tesó:D :D

Ott a pont!!!!

2013. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 SzilKa ***** válasza:
31%

Pontozzatok le nyugodtan, gondolom fáj az igazság ;)


(15. voltam)

2013. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
84%

Láttam már én is olyat, hogy külsőre tényleg előnytelenebbre "cserélte" le az előz párját valaki.

És tudom ezért le leszek pontozva, de nem bántani szeretnék senkit, viszont a szépség nem minden!

Egy embernek meg sok féle nő/férfi bejöhet.

2013. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
68%

Most komolyan ledöbbentem kicsit. Tényleg muszáj így beszélni a kevésbé dekoratív nőkről? Hogy rusnya, meg középkategóriás?? Ha valaki nem bombázó, akkor már ássa el magát? Érdekes, hogy itt a pasik elvárják, hogy a nő sértődés nélkül dobjon le magáról 5-10 kilót az első csettintésre, de ha a nő mondaná ugyanezt a pasinak akkor már ő egy r.hadt k.va.


Kérdező, te is szégyelld magad, hogy nő létedre így beszélsz. Engem is csaltak már meg egy nálam szerintem kevésbé jó nővel, de nem hangoztatom mert nyilván nem tudok elfogulatlan lenni egy ilyen szituban és a sértettségem és "utálatom" láttatja magamat bombázónak a másik nőhöz képest.

2013. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!