Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy férfi félrelép, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi félrelép, miért nem csinál már akkor legalább minőségi cserét?

Figyelt kérdés
Sokszor látok/hallok ilyet, és velem is megesett, hogy férjem megcsalt egy nálamnál mérföldekkel rondább, kövérebb, idősebb nővel. Akkor már miért nem egy az otthoninál különb nőt keres magának? Vagy lehet az első útba eső nőt kefélik meg?!

2013. jan. 28. 10:19
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
Szerintem az is lehetett itt a baj, hogy miután a nő terhes lett, a pasi már csak az anyukát látta benne és nem tudott rá nőként tekinteni, ilyen esetben pedig édes mindegy, hogy a nő úgy néz-e ki, mint Pamela Anderson fénykorában. Mamma effektus.
2013. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
3 hónapos terhesen rákényszerített a férjem egy olyan helyzetre, amit sosem vállaltam volna önszántamból, ha tudom mi folyik a háttérben. És én legyek az elnéző szerető feleség, hogy a gyermekeimnek továbbra is megadasson minden, ne szenvedjenek hiányt semmiben. Szerintem ez nem igazságos. És nyilván nem a harmadik volt a hibás (csak) a félrelépésért, az a nő is két gyermekes házasságban élő nő. Nem érdekel a nő, azt nem értem, hogy a férjemnek mi volt annyira rossz a kapcsolatunkban, amiért ezt tette. Ugyanis sosem panaszkodott. Én azt hittem minden tök rendben megy köztünk, szeretjük egymást, családot alapítottunk, összeházasodtunk, eközben pedig a háttérben ott volt a harmadik. Könnyebb volna a tudat, ha tudnám, hogy az a másik valamiben különb volt nálam, mert azt mondhatnám, hogy igen, azért csalt meg a férjem, mert a másiknak feszesebb a feneke, szebb az arca, vagy mittudomén. Megtalálnám magamban a hibát, de így csak azt látom, hogy szívem-lelkem kitettem a boldogságunkért, és a szemében ez semmit nem ér.
2013. jan. 28. 16:07
 33/58 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem neked pont az a bajod, hogy ez a hiba nem kézzel fogható.

Talán elfelejtettél nő lenni, vagy a terhességed alatt csak az anyaságról, apaságról áradoztál és ezzel elijesztetted, vagy undok lettél, ami neked fel sem tűnt, talán beképzelt, elviselhetetlen.


Nem feltétlenül a szépség miatt csalnak meg valakit.

2013. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék nő lenni, de a férjem mindent a nyakamba akasztott, már nincs erőm és energiám se, pedig hiányzik már az érzés nagyon. Enyém a háztartás, a gyerekek, a hivatalos ügyek intézése, a napi rutin feladatok, és minden...de szó szerint minden.
2013. jan. 28. 17:32
 35/58 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem olvastam el mindent, csak hogy úgy beszélsz róla, hogy a férjem.

Nem váltatok el? Szent a béke?

2013. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
Nem váltunk el. Az túlzás hogy szent a béke... A gyerekeimet helyeztem előtérbe, hogy egyedül nem tudnék nekik mindent megadni, és mivel a kicsi pocakban volt mikor a dolgok kibuktak, így igazságtalan lett volna tőlem, ha az önérzetemet a gyerekeim elé sorolom. De nem tudom meddig tudok így élni még. Nincs vita, de minden nap eszembe jut. :(
2013. jan. 28. 18:28
 37/58 anonim ***** válasza:
Ha akad egy óra szabadidőd, akár az alvásból is vedd el, aerobikozz. Ad egy löket nőiességet és önbizalmat. Hidd el, jót fog tenni.
2013. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
73%
Hát, azért nem élnék együtt ilyen emberrel, csak mert a gyerekek....majd a gyerekek is ezt látják, anyuci jó pofizik apucival és fordítva, a szeretet 0, és majd csodálkoztok, hogy zűrös tinik lesznek és majd ti beszéltek a jó kapcsolatokról nekik.
2013. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

A zűrös tiniséget hagyjuk. Majdnem minden zűrös tini elvált szülők gyereke. A többségnek pont ez a baja.


Szerintem inkább becsülendő, hogy próbálja helyrehozni a dolgokat.

2013. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:

Én sem olvastam végig a kommenteket, a tiédet igen.


Amikor a férjem engem csalt, a legkisebb gyerek 1 éves volt, belőlem az minden életenergiát kivett. Nagyon nehezen váltam el tőle, 2 év múlva és válogatott szemétségeket követett el.


Nem érdekelt, hogy milyen a másik...az érdekel, hogy ő mekkora szemét. Ha elakar válni menjen, de ne cincálja a szét az idegeimet. Azért szétcincálta, de nagy nehezen sikerült elköltöztetnem, két év volt a kettő között, addig meg szekált én meg már szólni sem tudtam, nemhogy nőnek érezni magam.

2013. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!