Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak velem viselkedik igy a...

Csak velem viselkedik igy a párom miota terhes vagyok, vagy másokkal is? Már nagyon kivagyok.

Figyelt kérdés
Miota terhes vagyok,meg van őrülve,MINDEN hétvégén bulizik,nem visz sehova,meg állandoan csak azt kapom meg hogy mekkora lettem.Szoval nem kapok töle semmi kedvességet.
2009. ápr. 13. 05:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Rossz hírt kell mondanom:valószínűleg csak veled.
2009. ápr. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon sajnálom,de valószínű igaza van az előttem szólónak. A férjek általában ilyenkor még jobban szeretik és kívánják az asszonyt. Ezt meg kellene beszélni.Szerintem ő is ott volt amikor az a baba készült.
2009. ápr. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

szió!

Biztos nem vagy egyedül, de valamit tenned kell. Mennyi idős terhes vagy? Mióta vagytok együtt?

Nem érdekli a babátok?

Nugodtan kérdezz rá, hogy miért viselkedik így és mondd el neki, hogy így nem fogjátok közösen felnevelni ezt a babát!

Nagyon sajnálom... :(

2009. ápr. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Nem,nem csak veled viselkedik igy! Engem el is hagyott!

2009. ápr. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Sziasztok. Második vagyok.Nagyon sajnállak benneteket az ilyen pasiknak csomó kéne kötni a farkára. Ekkora taplókat!!!!!!!!!!! Tudom,hogy nehéz de akkor csak a babával foglalkozzatok.
2009. ápr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Első válaszoló vagyok.Nem őszintén kell válaszolni?Vagy miért lettem "leszázalékolva"?
2009. ápr. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
34hetes vagyok,és négy éve vagyunk együtt.Nem lehet vele beszélni.az a válasza hogy találjam fel magam,csak igy 34 hetesen már annyira nem nagyon tudok mit csinálni. Igen én is ugy tudtam h terhesen jobban a párjuk mellett állnak a férfiak.Sirni tudnék állandoan,de nem akarom hogy a babám ezt érezze!! Sokat segit,sok eröt ad a babám.
2009. ápr. 13. 06:54
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
úgy néz ki nem nagyon fogadja el,hogy terhes vagy és hogy apa lesz. benne van a hiba,nem benned
2009. ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. A párod egy bunkó, már bocs.

Én a helyedben nem tűrnék, nem szenvednék, hanem hazamennék a szüleidhez. Gondolom, ott nagyon várják már a kis unokát, és el lennél kényeztetve. Mert neked most ez jár. (Nem szakításról írok, csak átmenetileg)

Így ő talán elkezdi felfogni, hogy mit veszíthet, és talán észhez tér. Ne engedd meg neki, hogy hülyére vegyen, pláne egy ilyen helyzetben!

És ami a lényeg, ha te stresszelsz, azt a babád is érzi, sajnos. Neked most nyugalom kell, a szülésre lelkileg rá kell készülni, és ez egy ilyen pasi mellett bajosan megy!

2009. ápr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is hasonlóan viselkedett. Csak abban reménykedtem, h amikor majd meglátja a babánkat, minden megváltozik.

Megváltozott, na jó, nem mindenben, de imádja a kicsit, nem jár el annyit, kedvesebb velem is. Persze vannak rossz napjaink.

Neked kell mérlegelned, h megéri-e így ez a kapcsolat v sem!

Én úgy gondoltam, h ha nem változik szülés után, akkor elhajtom! DE csak azért, mert szeretem és tudom, h csak beparázott! Ha nem így lenne, már régen elküldtem volna!

Azt azért hozzátenném, h a kicsi megszületése utáni 8-10 hét sem volt egyszerű, de túléltük.

Gondold át jól, mérlegelj és dönts!

Talán, ha leülnétek megbeszélni, h ez így nem jó, és ha nem tud megváltozni, menjen el, észhez tér!

Én megkérdeztem a páromtól, h tudja-e, h a gyerek 3 éves koráig a láthatás csak az anya lakhelyén, kéthetente (vasárnap) 2 óra hossza. Mivel már megvolt a baba, és imádta/imádja, ez azért szíven ütötte!

Mit kívánhatnék? Sok sikert, erőt, türelmet, kitartást!

2009. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!