Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet két ember közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet két ember közül választani? Már nem értem önmagamat sem!

Figyelt kérdés

Jó alaposan megkevertem magam körül a kakit.

Lassan négy éve házas vagyok. Van egy két éves lányunk.

A gondjaink úgy fél éve kezdődtek.

Teljes gőzzel kerestem munkát, hogy legyen egy kis plusz pénzünk. Behívtak egy szállodától, ahová szobalánynak jelentkeztem. Ez volt a csúcsa a hidegülésünknek, mikor kijelentette, hogy a szobalányok szobára "járó" lányok, magyarán prostik.

Végül felajánlottak egy felszolgálói állás, amit boldogan elfogadtam. Láttam rajta, hogy bántja hogy nem tudja eltartani a családot, de ezt dobta a gép, ráadásul nekem is kellett a felnőtt társaság.

Kezdtem egyre inkább úgy érezni, hogy a házasságunkért csakis én teszek, én kötöm a komromisszumokat felé.

Természetesen ilyenkor lép közbe a harmadik.

Nem akartam, nem terveztem, szégyellem, bűntudatom van.

Másfél hónapja kezdődött.

Van egy munkatársam, aki szintén felszolgáló. Ő tanított be, közben jókat beszélgetünk, megvolt az a bizonyos szikra, amihez események egyész láncolata kellett, hogy tűzzé váljon.

Másfél hónapja volt egy nagy rendezvény, amihez külön felkérték a felszolgálókat. Én az utolsó pillanatban kaptam meg, mivel az angolos felszolgáló, előtte egy nappal kificamította a bokáját.

A rendezvény hajnali egyig tartott, így esélyem sem volt elérni az utolsó buszt, ezért a főnök felajánlott egy szerényebb szobát, hogy aludjak ott. Na erre a férjem kombinálni kezdett, hogy biztos csak azért kapok szobát, mert majd a főnök meglátogat éjjel...

Rettenetesen összevesztünk, nagyon rosszul esett, az egész úgy jött le nekem, mintha véleménye szerint én csak ARRA lennék jó.

Bőgve mentem dolgozni, de hál égnek végigcsináltam a melót mosolyogva, nem törtem össze (semmit).

Mikor az utolsó vendég is elvonult, mondtam a többieknek, hogy menjenek csak haza, majd elpakolom a maradékot.

A betanítóm, nevezzük Petinek, mégis maradt, mondván, úgysem tud aludni, mert bekávézott.

A főnök is beugrott, megdícsért minket, kérte, hogy csekkoljunk ki, és felajánlotta, hogy egy két bontott üveget megihatunk.

Természetesen elfogadtuk.

Na ebből egy elég jó buli kerekedett, amíg el nem jutottam az alkohollal arra a szintre, hogy kijött belőlem minden érzelmi feszültség (nem kellett hozzá sok, nem nagyon bírom az italt), nekiálltam zokogni, végigbőgtem a sztorit.

Itt van egy két homályos folt, de a lényeg az, hogy egy ágyba kerültünk a Petivel.

A veszekedés, az alkohol és a kölcsönös vonzalom triumvirátusa kellett hozzá.

Két hétig büntettem magam: másik műszakba kértem át magam, nem válaszoltam a Peti üzeneteire. Közben, hogy mér szarabbul érezzem magam, a férjembe is eszet dumált a közös barátunk, és teperni kezdett, de két hét után visszatért az előzőekhez.

Én pedig megint a Petinél kötöttem ki. Ide nekem a skarlát betűt.

Tudom, hogy szorul a hurok a nyakam körül, tudom, hogy ez az állapot nem tartható fent.

Nem tudom mit tegyek. Nem tudom, visszakapom-e még a régi férjemet, aki szellemes volt, kedves, törődő.

Nem tudom, nem azért szeretem-e a Petit, mert ő olyan mint a férjem régen. Persze szólnak mellette plusz pozitívumok.

Hová menne a férjem? a ház amiben élünk, az enyém, a fizetéséből nem tudna albérletbe menni.

Mi lenne a lányommal? szeretném, hogy az apjával zavartalan legyen a kapcsolatuk.

A Peti fiatalabb nálam, igaz két évvel, de teljesen más világ. Az én életemben benne van a felelősség, a kötelesség a gyerek iránt, míg ő gondtalan, albérletben él két munkatársunkkal. Bár azt mondja őt nem érdekli, hogy gyerekem van, de valyon megtehetem-e vele, hogy így lekössem? Mi a garancia arra, hogy ő nem fog úgy megváltozni, mint a férjem.

Totális érzelmi összevisszaságban vagyok. Kérlek segítsetek és ne ítélkezzetek.



2013. márc. 21. 22:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
80%

Nehéz tanácsot adni, viszont én i vendéglátásban dolgozom és az biztos hogy akinek nem szakmabeli a férje az néha nehezen emészti meg hogy az asszony későn jár haza és hogy sokszor több időt tölt a munkatársaival mint vele.

Ezt viszont NEKED IS tudnod kéne kezelned!

Én bármixerként dolgozom, sokak szerint nem vagyok rosszképű sem, szinte napi szinten lenne lehetőségem félrekacsintani mind munkatársakkal, mind vendégekkel, de meghúztam a határt és a szakmámnak ezt az "előnyét" nem használom ki, mert hiába ez egy olyan munka ami néha inkább szórakozás akkor is van egy határ húzva amit nem lépek át. A menyasszonyom ezzel tisztában van, soha nem volt veszekedés vagy hasonló amiatt hogy későn érek haza, vagy hogy úgy ülnek a hölgyek a bárpult előtt mint fecskék a dróton. Mert megvan a bizalom.

Nálatok ahogy olvasom ez nincs meg, pedig ez egy kapcsolat alapja. És hogy a férjed nem ok nélkül bizalmatlankodik az a történtek után talán érthető. Azt "kijött belőlem a feszültség", meg "sokat ittunk" azt szerintem hagyjuk, mert ennyi erővel minden hétvégét más ágyában tölthetné akinek gondja van otthon. Ez nem megoldás, neked ott van a gyereked és a férjed, szóval meg kéne próbálni megjavítani ami elromlott és nem a kukába dobni. Kevesebb "környezetszennyezéssel" jár.

2013. márc. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
49%

Én is hasonló szituban voltam, gyerek is volt, feldobtam mindent, mert úgy éreztem férjem már nem törődik velem, nem figyel rám, sürüsődtek a duzzogások, veszekedések, azt hittem máshol jobb lesz, békét találok. Hát volt is, de csak amíg tartott az újdonság varázsa. Mára rájöttünk, hogy nem válni kellett volna, hanem rendbe hozni! De már késő sajnos...

Ha tudjátok, valahogy próbáljátok rendbe hozni a dolgokat, már csak a gyerek miatt is, egy pasi sem fogja úgy szeretni, mint a saját apukája!

Mellékesen még annyit jegyeznék meg, jó, hogy dolgozol, de talán a férjednek kéne másodállást vállalni, nem Neked otthon hagyni a 2 éves gyereket, ne legyen már élhetetlen, mert az bizony tönkre vág egy kapcsolatot. Én nő létemre vállalok mellékállást, de bizony vannak ismerőseim, ahol ugyancsak a nő hétvégi munkákat vállal, míg a férje otthon pihen....

2013. márc. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
53%

Persze ha férfi lenne a kérdező...Az itteni feminista mozgalom már keresztre húzta volna. Te meg csak egy kis buksi simit kapsz.


Amúgy a meglátásom:

1. Miért kéne a férjednek egyedül eltartania titeket? Szerinted hány család teheti ezt meg? Elárulom nem sok.

2. Igen elég furcsa, hogy munka után ott alszol, mert nem tudsz hazajönni. Főleg, hogy ez munka közben derül ki.

3. Szerinted komolyan indokolatlanul féltékeny? Érdekes meglátás.

4. Ideje lenne mindent elmondani a férjednek.

2013. márc. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
77%

"Persze ha férfi lenne a kérdező...Az itteni feminista mozgalom már keresztre húzta volna."


Ott a pont!

2013. márc. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
66%
Hitetlenkedve olvasom a válaszokat, nem akarom elhinni, hogy tényleg ugyanazok a nők írnak, akik a többi, férj által megcsalt feleségek kérdéseihez is. Megcsaltad a férjedet, ez a lényeg, bármilyen köntösben is adtad itt elő, neked már nincs min gondolkoznod, mondd el neki, aztán válj el csendben és élj Petivel, vagy nélküle. Az eszem megáll.
2013. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

1. Miért kéne a férjednek egyedül eltartania titeket? Szerinted hány család teheti ezt meg? Elárulom nem sok.

2. Igen elég furcsa, hogy munka után ott alszol, mert nem tudsz hazajönni. Főleg, hogy ez munka közben derül ki.

3. Szerinted komolyan indokolatlanul féltékeny? Érdekes meglátás.

4. Ideje lenne mindent elmondani a férjednek.


1. Ő ezt látta otthon. Az apósnak jól menő vállalkozása volt, anyósom, aki könyvelő, csak nagy ritkán vállalt bedolgozást. Ebből voltak a nyaralások. Persze azóta más a helyzet ott is, de ez teljesen beleivódott a férjembe.

2. Ez egyszeri alkalom volt. A tulaj több mindenben benne van, és összejött nekik valami nagy üzlet, ezért volt a buli. Első körben a helybéliek voltak felkérve felszolgálni. Vannak olyanok akik a délutános műszakban végig itt alszanak, mert errefelé vicc a távolsági közlekedés. A munka meg kell.

3. Nem féltékenynek mondanám. Ez inkább lenézés. Mintha én olyan hülye lennék, hogy nem venném észre, hogy engem meg akarnak d.gni. Ugyanez volt, mikor le akartam tenni a masszőri sulit. Ott is ment a hiszti. OK itt még megértettem, mert tényleg van olyan masszőr, aki mást is vállal, hiszen nem egy masszőrhírdetés burkolt szexhirdetés.

4. Na ott a pont. Viszont nem tudom, hogyan? Talán pont ez a seggberúgás kéne a kapcsolatunknak. Mintha felrobbantanám az egészet, hogy megnézzem mi marad belőle.

Iszonyú gyengének érzem magam. Szánalmas.

2013. márc. 22. 08:49
 17/34 anonim ***** válasza:
48%

"Mintha én olyan hülye lennék, hogy nem venném észre, hogy engem meg akarnak d.gni."

És végül kinek lett igaza? :)

2013. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Ő a főnökre, tulajra, vagy a vendégekre tippelt.

Bár ez részletkérdés.

Félreértés ne essék, nem akarom a férjemre húzni a hibáimat.

Csakis azért írtam le, hogy átláthatóbb legyen a helyzet.

2013. márc. 22. 09:13
 19/34 anonim ***** válasza:
58%

"Ő a főnökre, tulajra, vagy a vendégekre tippelt."


Amatőr, még ennyit sem tud rendesen megtippelni hogy ki döntögeti a feleségét...

2013. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Ok, Digo, ezen most elmosolyodtam. Köszönöm. Ez már kellett.

Hogy érthetőbb legyek: azzal rémisztgetett, hogy egy feljebbvalóm akar kihasználni.

Olyasvalakire nem gondolt, aki minden tekintetben egy szinten van velem.

Arra pedig végképp nem gondolt (ahogy én sem) hogy érzelmileg kötődni fogok.

Irigylem a pszihopatákat.

Ezek nélkül a -síííííííííp- érzések nélkül legalább tisztán látnék.

2013. márc. 22. 09:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!