Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vállalnál gyereket olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnál gyereket olyannal, aki külsőre nem az ideálod?

Figyelt kérdés

Nem félnél h csúnya gyerekeid lesznek?

Kort és nemet is írjatok, köszi!



2013. máj. 19. 12:36
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
96%

A szépség szubjektív és a saját gyerekét mindenki szépnek látja.


Az inkább gond lenne, hogy aki külsőre nem vonz, azzal nehéz szexuális kapcsolatot létesíteni (az meg nem árt a gyerekvállaláshoz...)

2013. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
36%

Olyan fizikai vonások vannak, amiket pl. mindketten remélünk, hogy nem tőlünk örököl, hanem a másiktól.

Pl. a férjemnek kissé púpos a tartása - már van egy gyereke, ő örökölte, de fiatal korban még gyógytornával korrigálható.

Tele van anyajeggyel (anyósom is), ez bőrrákra hajlamosít, ezt se örülnénk, ha örökölné.

Illetve lefelé néző/fittyedő a mellbimbója, ez lány esetén nem lenne túl szép, egyenes út az uborkamellhez.


Nekem enyhén nyitott gerincem van, illetve mélyen ülő, apró szemeim - ezeket nem adnám tovább. No meg göndör hajam, ami lánynak szép, de fiúban...hááát, nekem nagyon nem tetszik. Remélhetőleg ez is recesszív gén lesz :)

2013. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%
Nem lennék együtt olyannal, akit külsőre nem találok vonzónak. Ha vonzónak találom, akkor nem érdekel, hogy nem az ideálom, mert ő így tökéletes nekem. Ha pedig így tökéletes, akkor vállalnék tőle gyereket...
2013. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%
Elég sok (szerintem) csúnya párt ismerek, akinek nagyon szép gyereke van. És gyönyörű lányt is, akinek nem valami szép a kisgyereke. Nekem a párom külsőre is az ideálom, de ha éppen nem így lenne, viszont valamiért együtt lennék vele, nyilván, mert szeretném, akkor igen, vállalnék vele gyereket. 22L
2013. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Nem az a gond h én ne látnám szépnek a gyereket, neki lesz nehezebb az életben ha csúnyácska :(
2013. máj. 19. 12:55
 6/45 A kérdező kommentje:
Tahát ha jól értem, akkor a válaszolóknak fontosabb megbízható, szerető társ, mint az h fizikailag topon legyen.
2013. máj. 19. 12:57
 7/45 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudnék olyan emberrel szexuális kapcsolatot létesíteni, akihez nem vonzódom. Nincs konkrét ideálom, sose mondtam, hogy nekem csak a szőke kék szeműek vagy a latinos férfiak tetszenek. Tetszett már ilyen is, olyan is. Nálam a külső megfog, a belső megtart dolog teljesen igaz. Soha nem ismerkedtem még meg olyannal, aki első ránézésre nem tetszett, mert nem is érdekel onnantól kezdve, és nem tudna olyat mondani/tenni, ami miatt megváltozna a véleményem és esetleg kapcsolat alakulhatna ki közöttünk. Ez van. Így ilyen veszély nem fenyeget, hogy egy számomra kifejezetten taszító, csúnya, gnóm emberrel jöjjek össze. Persze ez szubjektív, biztos, hogy az én párjaim sem tetszettek eddig mindenkinek, de ez természetes dolog. Az egyik barátnőm például ismerkedőben volt egy férfival és mindig áradozott róla, hogy milyen helyes, sármos, fantasztikus, stb. Már nagyon kíváncsi voltam rá, amikor is bemutatott egy kb. 160 centis, szeplős, szemüveges nyegleót. Nem is tudtam, hova forduljak röhögni, mert ilyen leírás után mindenre számítottam csak erre nem. De neki ő volt álmai netovábbja. Szóval csak azt tudom mondani, hogy a jelenlegi párom, aki valószínűleg a férjem is lesz számomra teljesen ideális, oda vagyok érte. Így gyereket is nagyon szívesen vállalnék vele.
2013. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Érdekes lenne férfiak véleményét is meghallgatni.
2013. máj. 19. 12:58
 9/45 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik, akkor miért ne? Amúgy attól, mert a szülők csúnyák, még nem biztos, hogy a gyerek is az lesz. Meg amúgy is a szépség olyan, hogy azért tenni kell, adni magadra, nem csak annak születni. Ismerek olyan embert, aki ronda, mint a bűn, nem is valami sikeres a magén élete, de ha sportolna, meg egy kicsit adna az öltözködésére, meg neadjisten, kezébe venne egy porszívót és takarítana, biztos, hogy sokkal sikeresebb lenne. Csak ugye a lustaság és a nemtörődömség.
2013. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
58%
Nos, én anno éltem olyan kapcsolatban, ahol az exem teljesen a zsánerem volt (fekete haj, jég kék szemek, fehér bőr stb), de mégis vége lett, mert a belső tulajdonságait nem tudta ellensúlyozni. A férjem teljesen más kívülről (barna haj, barna szem, ami ráadásul a szemüveg miatt kisebbnek tűnik, mint valójában), mégis imádom, kívül belül egyaránt, és alig várjuk, hogy kisbabánk legyen :) A külső nem minden, és egy nem "ideálhoz" is lehet szenvedélyesen vonzódni!
2013. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!