Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti miből jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miből jöttetek rá, hogy megcsal a férjetek/szerelmetek/párotok?

Figyelt kérdés
Féltékeny típus vagyok. A kisfiunkból nagy nőcsábászt akar nevelni.. Ráadásul tett egy olyan kijelentést, hogy akkor csalna meg amikor csak akarna, de biztos nem falubelivel, hogy sose tudjam meg.. Megcsal? Hűséges? Honnan lehet tudni? Vannak intő jelek?

2013. máj. 21. 10:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi a rákért kell ilyeneket mondani egymásnak? Nagyon jó hecc,tényleg...
2013. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%

Én sem értem, hogy miért kell ilyet mondani a másiknak.


Igen, több mint valószínű, hogyha megcsalnám a páromat, akkor azt nem tudná meg. De nem akarom megcsalni! Meg sem fordul a fejemben! Akkor meg miért mondanék ilyet?!

Csak azt éri el az ember vele, hogy elülteti a bogarat a másik fülében. Sose tudná meg, hát akkor már megcsalt?! Vagy sosem tudnám meg, akkor mikor fog megcsalni?!


Néha mondd olyat a párom mikor bulizni volt, én meg kérdeztem, hogy milyen volt, hogy (többen mentek barátok) találkoztam 3 lánnyal, akiket felcsíphetett volna, de megmondta nekik, hogy nem, mert barátnője van, stb, stb.

Szóval elmondja, hogy mekkora hőőős volt, hogy nem bújt ágyba mással, mert engem szeret.


Valakinek ez furcsának tűnhet, de én tudom miért csinálja és csak mosolygok rajta. :) Néha kell legyezgetnie a hiúságát, hát én nem rontom el a játékát.


Na de azért ettől teljesen más, ha azt mondaná egy buli után, vagy csak úgy spontán bármikor, hogy ha megcsalnálak, sose tudnád meg. Miért, meg akarsz csalni?!


Szóval ez annyira gáz szerintem.

2013. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
23%
Ha nyíltan beszél ilyenről, aki biztos nem csalt meg. Amúgy meg szinte minden férfi megcsalja a feleségét legalább 1x. Amiről nem tudsz, az nem fáj. Vannak persze intő jelek, de egy igazán okos férfi meg tudja úgy oldani, hogy a neje sose jöjjön rá.
2013. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz. Én egy ilyen miatt kiábrándultam volna belőle. Bunkó.
2013. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
95%
Utolsónak: Az igazán okos férfi megbecsüli a feleségét és a családját. A gyenge szeretőt tart.
2013. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Synesztro ***** válasza:
100%
25/F Erről én regényt tudnék írni:S:D. Az egyik barátnőm, akivel komolyan gondoltam a dolgot, vele jártam így. Volt abban minden, FB üzenet, telefon 5percenként csörög, rengeteg SMS Moncsytól, aki kiderült hogy Mátyás (egyszer sikerült beleolvasnom:S),MSN, munkából hazafelé, nem a munkatársa hozza haza, messzebb áll meg a kocsival stb. A viselkedésből kiderül többnyire, ill. ha olyan helyzet adódik, amire nem akar, vagy kitérő választ ad magyarázatnak abból már leszűrhető, ill. ahogy veled bánik. Ha hanyagol, veszekszik, ki ki marad ilyen olyan ürüggyel stb.
2013. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Gbariella1975 ***** válasza:
100%
Én is megkaptam, hogy ha megcsalna nem tudnám meg, meg nem itt tenné a városba. Mivel én nem vettem komolyan, a 12 éves gyerekem kezdett kutatgatni, és úgy bukott le, hogy megtalálta az óvszereit. Amikor megkértem, hogy üljünk le és beszéljük meg, az volt a válasz, hogy nem arra kellett amire gondolok. Innentől kezdve, nem hitem neki és már nem bíztam benne. Külön szobába költöztem, és eljött a nap amikor kicsúszott a számon, hogy a koszos barátnőddel beszélj ilyen csúnyán akkor megvert. Persze nem minden ember egyforma. Lehet, hogy a Te párod, csak hülyéskedik veled, és csak még jobban féltékennyé akar tenni.
2013. máj. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Utolsó: és még együtt vagytok?:O
2013. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem tűrném el, hogy így beszéljen velem!Nem tisztel téged, a házasságotokat.Én úgy helyre raknám, de úúúúgy....!!!
2013. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Gbariella1975 ***** válasza:
100%
18-asnak : Dehogy vagyunk együtt. Másnap apukám elvitt az orvoshoz látleletet venni, és mire hazaért összepakoltuk a cuccát és elküldtem. Azóta el is váltunk.
2013. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!