Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti miből jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miből jöttetek rá, hogy megcsal a férjetek/szerelmetek/párotok?

Figyelt kérdés
Féltékeny típus vagyok. A kisfiunkból nagy nőcsábászt akar nevelni.. Ráadásul tett egy olyan kijelentést, hogy akkor csalna meg amikor csak akarna, de biztos nem falubelivel, hogy sose tudjam meg.. Megcsal? Hűséges? Honnan lehet tudni? Vannak intő jelek?

2013. máj. 21. 10:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

ismeritek a viccet:


férj hazaállít tök részegen, bepisil, összehányja magát.

a feleség mindig napokig duzzog.

Egyik alkalommal másnapra kitakarítva a lakás, a feleség hozza az ágyba a kávét, reggelit, a tálcán egy szál rózsa, a férj csak néz, hogy mi tőrtént...

Mire a feleség: amikor lehúztam rólad a koszos göncöt, tiltakoztál, hogy:

Kisasszony hagyjon, és szeretem a feleségemet ...

2013. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

19-es mondd már el,hogy hogy raknád helyre,olyan kíváncsi vagyok!

Kedves Kérdező,mi újság? Sajnos azt kell mondjam,ezek bizony intő jelek,amiket írtál....Majd később leírom a saját tapasztalataimat ezzel kapcsolatban.

2013. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Az intő jelek nálunk nem nagyon vannak jelen. Tudom az internetes jelszavait, a telója mindig szabadon van, bármikor belenézhetek (sosem töröl ki semmit), telefonon mindig elérhető. Tehát a fentiek közül egyik sem igaz rá, vagy csak túl rafinált..
2013. jún. 15. 17:03
 24/29 anonim ***** válasza:
Ezek az intő jelek!!!!: "A kisfiunkból nagy nőcsábászt akar nevelni.. Ráadásul tett egy olyan kijelentést, hogy akkor csalna meg amikor csak akarna, de biztos nem falubelivel, hogy sose tudjam meg." Amiket írtál.
2013. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Csurmi ***** válasza:
Maga a kérdésed az intő jel. 2013-as a kérdés, azóta már kiderült kivel?
2018. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg sosem.. Épp válunk.
2018. jún. 20. 20:19
 27/29 anonim ***** válasza:
De akkor miert??:(
2018. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.. miért váltok ha nem csalt meg végül?
2018. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 gyurlaci ***** válasza:
Lehet hogy most ő kúrt félre és lebukott. :-)))
2023. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!