Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit szolnatok ahhoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ahhoz ha kitudodna hogy a "ferjnek " viszonya van mas novel, es a feleseg ongyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés
A hazassaguk alatt 3 gyerek szuletett.
2013. máj. 22. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Mit szóljak? Valószínűleg a feleség öngyilkossági szándéka ez esetben inkább segélkyiáltás: "figyelj rám!".


Mindenesetre elég labilis személyiség lehet.

2013. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
...ha a feleseg lennek, probalnam kideriteni az okat annak, hogy ez miert tortenhetett meg? Viszont ha siman a ferj hutlensegerol lenne szo, akkor befejeznem a kapcsolatot, ongyilkossagra nem gondolnek, hiszen ott vannak a gyermekeim, akikert felelos vagyok.
2013. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Mint kívülálló? Ha köztudott, hogy öngyilkos akar lenni, akkor nem lesz az. Akinek 3 gyereke van, nem a hűtlen férje fogja életben tartani, plusz kell hozzá egy erős szuicid hajlam.
2013. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

Az öngyilkosság kissé erősen túlreagálása a dolognak, de tény, hogy, ha a pasas félrekefél az nagyon csúnya dolog.


A legjobb lenne egy alapos, őszinte beszélgetés mindkét félnek, hogy vagy együtt, de akkor korrektül vagy ha nagyon nem megy, akkor elválni. Bár a válás csak tényleg a lehető legszükségesebb esetben alkalmazandó.


Viszont a nő mentális egészségét illetően.. hát... erős aggályaim vannak.

2013. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
nem érteném a nőt...van 3gyönyörű gyereke meg egy sz.r férje...engem a gyerekek éltetnének a férjemet meg lesz.rnám
2013. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a férj jó nagy bunkó. Ha tudja hogy labilis a felesége akkor ne csinálja ezt. Vagyis el sem kellett volna venni, nemhogy gyereket csinálni neki és még meg is csalni/kikészíteni. Bár a nőnek is lehetett volna annyi akaratereje, hogyha tudja, hogy milyen gyenge nem szül gyerekeket.

Nagyon sajnálom a 3 szerencsétlen gyereket.

A családnak kellene valami segíteni ha már megvan a baj, valahogy rángassák ki a nőt ebből az állapotból. Vagy vigyék orvoshoz, valószínűleg depressziós.

2013. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

Első gondolatom az volt, hogy "Akkor nem csoda, ha megcsalták..."

A legtöbb férfi ki nem állhatja a depressziós, hisztis, fenyegetőző nőket, és inkább keres egy mosolygós, kiegyensúlyozott nőcit, aki élvezi az életet.


Három gyerek már elég visszatartó erő kell, hogy legyen. Egy normális anya nem tesz ilyet, főleg egy családját elhagyó férfi mellett.

Annyival meg nem lehet jobban szeretni egy férfit, mint három gyereket, mert ezt egyszerűen nem hiszem el.

2013. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Mar probalt ongyilkos lenni a feleseg, bezarkozott a furdoszobaba es vagta az ereit, ugy tortek ra az ajtot, es errol nem tudott senki. Es ezt egy osszeveszes miatt, a ferj elment otthonrol osszeveszes utan es ezutan tortent.


Nem hangoztatja sajnos hogy erre keszulne,de szerintem kepes lenne ra.


A kettejuk kapcsolata nem jo, nagyon sokat veszekednek es elegge durvan. Sokszor szoba kerult mar a valas is.


Nem tudom hogy tenyleg ongyilkos lenne e, de szerintem 90 % hogy az lenne , pedig 3 gyerek van ott neki!!!

2013. máj. 22. 15:05
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Ó, te vagy a szerető, ugye?
2013. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem normális egyik fél sem. Sajnálom a körülményeit azoknak, akik öngyilkosok akarnak lenni, de magát a cselekedetet én egyszerűen nem tartom helyesnek, akaratgyengeség áll mögötte. Egyébként is, akinek van három gyermeke, az felelős értük, innentől kezdve sztem nem jó anya, ha a saját lelki baja neki fontosabb, mint hogy ne maradjon a három gyereke anya nélkül.

Ezzel együtt a pasas egy gerinctelen féreg, hogy félrekefél, ahelyett, hogy elvált volna.

2013. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!