Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti haragudnátok a férjetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnátok a férjetekre ha a kicsi gyereketek beteg lenne és Ő inkább a barátokkal, a bulival (születésnap) lenn elfoglalva tudván, hogy várjátok haza?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a kislányunk 21 hónapos, 4 hete volt benne egy hányós-hasmenéses vírusban, most ismét megy a hasa, elég gyakran, lázas is, nyűgös, a feneke is nagyon csúnya emiatt gyakran sír. A férjem a hétvégére tervezett egy születésnapi ünneplést és bár a kislányunk beteg Ő folyamatosan csak ezzel van elfoglalva, most is munkából nem egyenesen hazajött hanem a legjobb barátjával találkozott, annak ellenére, hogy holnap is egész nap Vele/Velük lesz. Hozzátenném, hogy nem itt él a barátja, messzebb lakik kéthavonta van itthon. Ez mind rendben van, de annyit kértem, hogy ma siethetne egy kicsit haza hozzánk. Tegnap este eléggé ki volt bukva, sőt, hozzám egész héten rideg, stresszes a munkahely miatt, úgy érzi nincsenek barátai, el van keseredve. Én minden nap vígasztaltam, bátorítottam, pedig mostanában én kapom a legkevesebb figyelmet. Azért esett rosszul, hogy ma nem jött haza, mert tegnap még annyira lelki beteg volt, hogy konkrétan fel sem kelt az ágyból, de a barátokhoz mindig van energiája, kedve. Én összevesztem Vele a telefonban, mert való igaz, a barátai szinte t*jnak rá, én tartom benne a lelket mégis velem csak olyankor foglalkozik ha épp olyan a kedve...Többször hívott most délután a barátja telefonjáról mert tudta, hogy ma megyünk dokihoz, de nem vettem fel. Én úgy vélem, ha igazán számítana Neki, hogy mi a helyzet a kicsivel, hazajött volna munka után. Ha nekem beteg a gyerekem nem szórakozok, nem járok el itthonról. Én legalábbis így vagyok vele. Nem tudom Ti hogyan látjátok, kíváncsi lennék mások véleményére is, hogy talán csak én látom rosszul...
2013. máj. 24. 17:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%
Én sem haragudnék rá. Főleg ugy hogy ka 2-3havonta van itthon a barátja. Annak nagyon nincs értelme hogy mind a ketten ott vagytok a kicsi mellett nem fog elöbb meggyógyulni. Had menjen. Jobbulást a kicsinek.
2013. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Oké menjen, de arra ott lett volna a holnap. :) Holnap is egész nap oda lesz a barátokkal. Én csak ezért nem értem a mai napot miért kellett még pluszban erre szentelni. Ezt kérdeztem Tőle a telefonban is...Hogy de holnap is ott leszel... Ha mára tervezte volna be magát az ünneplést is, nem esett volna rosszul. De ma is, holnap is, holnapután lesz a családi összejövetel, valószínűleg oda nem is fogok tudni eljutni a kicsivel. Nekem kicsit túlzás egy születésnapnak 3 napot szentelni. De van igazság a válaszokban, megértem azt a nézőpontot is, hogy ne haragudjak rá ... Én sem szívesen haragszom csak a háttérben érzem magam már egy ideje és ilyenkor azt érzem a barátai fontosabbak neki...
2013. máj. 24. 17:30
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem látod rosszul. Ha hétvégén úgyis bulizik, ma igazán ott lehetett volna veletek. Nem azért, mert akkor a gyerek gyorsabban gyógyul, hanem mert te készülsz ki kevésbé, ha érzed, hogy számíthatsz rá. Szerintem itt van a probléma.
2013. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
59%
én pedig haragudnék...igaz ,hogy a barátok ritkán vannak itthon de a gyermek sem beteg minden nap...mindenkinek jár a kikapcsolodás de talán nem éppen ebben a helyzetben...nem beszélve arról hogy neked is szükséged lenne egy kis gyengédségre,odafigyelésre hiszen te vagy a gyerekkel te aggódsz...szerintem nincs igaza a férjednek ilyenkor a család a legfontosabb...a barátok ott lesznek 2hónap múlva is annyit csak kibírna...
2013. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Azért itt más dolog is megbújhat. Jogos a kérés, de ha számonkérő stílusban van előadva, az az emberek többségéből dacból menekülést vált ki. Célravezetőbb, ha belső motiváció hajtja haza, mert örülnek neki, jó otthon lenni.
2013. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%

Te jó ég, aki/k azt írják, hogy dehogy lenne gond ha elmenne bulizni vagy még örülne is neki akkor annak biztos nincs gyereke!!

És a kérdező sem azt írta, hogy megtiltotta neki ne menjen, csak annyit kért, hogy hamarabb menjen haza hozzájuk.

Én is így lennék vele!!

2013. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Mielőtt még lecsesztem volna, Ő már eldöntötte, hogy ma nem jön haza munkából hanem a barátjával fog lófrálni. Itt két választásom volt: vagy rábólintok, hogy ok, menj, vagy megmondom, hogy jobb szeretném ha hazajönnél. Először szépen kértem, hogy jöjjön inkább haza ma, majd holnap elmennek úgyis bulizni, de csak hajtotta, hogy de Ő milyen ritkán van itthon. Erre is ugyanazt mondtam, hogy de holnap úgyis oda leszel egész délután meg este éjszaka is, akkor ma miért nem jössz inkább haza hozzánk? Na és mikor még ezután is csak hajtotta, hogy de de de, akkor már lecsesztem és azóta nem beszélek Vele. Elmondtam Neki, hogy emlékezz vissza, hogy tegnap panaszkodtál, hogy az itt lévő barátaid semmibe vesznek, hülyének néznek én egész este beszélgettem Veled, támogattalak és annyit kértem cserébe, hogy bújjunk össze kicsit. (nem szex) Mire Te hajtottad, hogy nincs hozzá kedved, aludni szeretnél... De azért a barátokhoz rögtön van kedved. És ez nem csak tegnap volt így, hanem egész héten. Depressziós, rendben. De ne azok szívják már meg akik szeretik és törődnek vele, míg azok után, akik semmibe veszik futkorászik, hogy de jöjjenek már el a születésnapjára, pedig annyira sem méltatták, hogy részt vegyenek a szervezésben.
2013. máj. 24. 17:38
 18/23 anonim ***** válasza:
58%

Ha még egyszer azt írja valaki a kérdezőnek, hogy engedje el bulizni a férjét harakirit tartok :) nem arról van szó, hogy nem mehet el bulizni (AZ HOLNAP LESZ) hanem, hogy ma amikor nincs buli, de a gyereket, akit KETTEN vállaltak beteg, és el kellett vinni orvoshoz. Ehelyett ma IS elment szórakozni a férj.


Másik kérdés. Az anyának aki mint írta főiskolára jár, dolgozik és gyereket nevel nem jár ugyanez a kikapcsolódás? Mert ahogy nézem a férj inkább csak a saját nyűgjét fújja mindig.

2013. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem túlreagálod ezt az egészet kedves kérdező. Én alapból nem szeretem azt a tényt, hogy valaki megmondja nekem, jöjjek haza korábban. Ha a férjed számára fontos lenne, hogy a gyereke mellett legyen, akkor úgyis ott lenne, ilyet felesleges kérni. Ha ilyet kérni kell, az már alapból rossz.
2013. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a fő probléma, amit leírtál. Az egy dolog, hogy beteg a gyerek és ő közben máshol császkál... az engem nem zavarna (ha időnként megesne), ha főállású anya lennék és a párom közben eltartaná a családot, mert lényegében nem lenne több gond a vállamon, mint neki.


Engem az zavarna, ha ahogy írtad, folyton gép előtt ülne és olvasgatna (akkor is, ha napközben dolgozik), miközben én tanulok, gyereket nevelek és dolgozom. Nekem úgy tűnik, mintha egy leányanya lennél, aki rosszul választott. A férjed egyáltalán nem kezeli jól a családot, a munkahelyi stresszt, a depressziót, pedig erősebbnek kellene lennie, ha egyben akar tartani egy családot.

2013. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!