Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti haragudnátok a férjetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnátok a férjetekre ha a kicsi gyereketek beteg lenne és Ő inkább a barátokkal, a bulival (születésnap) lenn elfoglalva tudván, hogy várjátok haza?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a kislányunk 21 hónapos, 4 hete volt benne egy hányós-hasmenéses vírusban, most ismét megy a hasa, elég gyakran, lázas is, nyűgös, a feneke is nagyon csúnya emiatt gyakran sír. A férjem a hétvégére tervezett egy születésnapi ünneplést és bár a kislányunk beteg Ő folyamatosan csak ezzel van elfoglalva, most is munkából nem egyenesen hazajött hanem a legjobb barátjával találkozott, annak ellenére, hogy holnap is egész nap Vele/Velük lesz. Hozzátenném, hogy nem itt él a barátja, messzebb lakik kéthavonta van itthon. Ez mind rendben van, de annyit kértem, hogy ma siethetne egy kicsit haza hozzánk. Tegnap este eléggé ki volt bukva, sőt, hozzám egész héten rideg, stresszes a munkahely miatt, úgy érzi nincsenek barátai, el van keseredve. Én minden nap vígasztaltam, bátorítottam, pedig mostanában én kapom a legkevesebb figyelmet. Azért esett rosszul, hogy ma nem jött haza, mert tegnap még annyira lelki beteg volt, hogy konkrétan fel sem kelt az ágyból, de a barátokhoz mindig van energiája, kedve. Én összevesztem Vele a telefonban, mert való igaz, a barátai szinte t*jnak rá, én tartom benne a lelket mégis velem csak olyankor foglalkozik ha épp olyan a kedve...Többször hívott most délután a barátja telefonjáról mert tudta, hogy ma megyünk dokihoz, de nem vettem fel. Én úgy vélem, ha igazán számítana Neki, hogy mi a helyzet a kicsivel, hazajött volna munka után. Ha nekem beteg a gyerekem nem szórakozok, nem járok el itthonról. Én legalábbis így vagyok vele. Nem tudom Ti hogyan látjátok, kíváncsi lennék mások véleményére is, hogy talán csak én látom rosszul...
2013. máj. 24. 17:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%
Te otthon vagy a gyerekkel, ha o is otthon ul es tordeli a kezet, attol nem gyogyul gyorsabban a gyerek. En elengedtem a ferjem ilyenkor, amikor hazajott, elmentem aludni, es o vigyazott a gyerekre.
2013. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát, a férjed egy gyenge, nyavajgós hülyegyerek, már ne haragudj. IGen, igazad van, hogy haragszol de tőle ne várj mást a későbbiekben sem....én biztosan nem bírnék elviselni egy ilyen férfiatlan pasit...bocs.
2013. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Most attól, hogy a férjed otthon marad, és nézi a beteg gyereket, miért lesz jobb? Attól nem fog meggyógyulni. Ne légy önző, hagyd, hogy a férjed szórakozzon kicsit. Bőven elég ha te otthon vagy vele.


27/N

2013. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!