Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te csaltad már meg a feleséged?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te csaltad már meg a feleséged?

Figyelt kérdés

Ha igen kb hány növel és hány év alatt?


Fizetős és az orál is számít!


2013. máj. 25. 13:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
15%
ühüm,csaltam,1x,és jó volt,
2013. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
12%

Úgy 8-10 növel csaltam már meg, 6 év alatt.

Volt egy éjszakás is meg hónapokig tartó viszony is köztük.


Szerencsére még nem buktam le sose. Különben lehet kereshetnék valami bejárónőt:(

2013. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
26%
Egyszer 5 év alatt. Külföldön voltam egy bulin összejött. Végül is nem bántam meg, ugyanúgy szeretem a feleségem és mindenem odaadnám érte.
2013. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
77%

2.

Kevesebbe kerülne egy bejárónő és a feleséged is élhetne boldogan, erre nem gondoltál?

2013. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%
2 Paraszt vagy és remélem legközelebb lebuksz!!!
2013. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
58%
Az ilyen gátlástalan pasiktól a hányinger kerülget. Ha szereted a feleséged, szerintem nem tudnád megtenni. És itt nem arról beszélek, hogy szereted, hogy rendet rak körülötted, hanem, hogy szerelmes vagy belé, és nem tudnád mással elképzelni az életed! L
2013. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%
17 éve vagyunk házasok és nem csaltam meg. Voltak ugyan hullámvölgyek, de a feleségem a mindenem és nem lennék képes megcsalni.
2013. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
23%

Előre leszögezem, nő vagyok és 3 éve vagyunk házasok, vagy egy kisfiúnk, szeretjük egymást és egyelőre nem is tudjuk elképzelni mással...DE már beszélgettünk róla, hogy valahogy 10 évente 1x belefér (csúnyán mondva)...szóval nem godnolom, hogy innentől, ha még élünk kb. 50 évet, senki, de senki nem fog nagyon megtetszeni úgy ellenállhatatlanul, és lehet, hogy pont arra menne rá a házasságunk, ha hónapokon át ellenállnánk és szenvednénk, mert nem kapjuk meg, mintha egyszer az ember félrelép és rájön, hogy tényleg a párja kell neki.


Aztán lehet, hogyha 10 év múlva megtudom, hogy a férjem megcsalt, akkor nem veszem ilyen könnyen, de ki tudja. Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszoltam, a 3-ast ilyen szinten meg tudom érteni, a 2-s válaszoló viszont visszataszítóan undorító, csak kívánni tudom a feleségének, hogy mielőbb jöjjön erre rá.

2013. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
Én sosem csaltam őt meg, és bár mélyponton vagyunk, nem is fogom, mert tisztelem és szeretem!:)
2013. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%
Ha megcsalna, elhagynám, mert akkor gyenge, hogy nem áll elém, hogy neki más kell. Ha jönne más, előbb elé állnék és elmondanám. 2-es növessz gerincet! Remélem, hogy a "bejárónőd" jókat kufircol a hátad mögött és kiröhög!
2013. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!