Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy a barátommal együtt vagyunk 4hónapja de még nem mutattot be a családjának?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minek mutatna be kemény 4 hónap után? Meg gondolom még csak tinik vagytok... Nem kell hazacipelni mindenkit, csak ha tényleg komoly lesz.
2012. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát abszolut nem vagyunk tinik!
2012. nov. 3. 22:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne játszd a durcit...
2012. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hole Hunter ***** válasza:
Biztosan nagyon csúnya a család és nem akarja, hogy megijedj! :)
2012. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De játszom a durcit mert ő az én családomat ismeri! És ha én nem mutatom be akkor hol találkozunk az utcán?
2012. nov. 3. 22:41
 6/13 Hole Hunter ***** válasza:

Ott...aztán kávézó, motel...stb.

...vagy keress másik pasit, ha ez nem tetszik!

2012. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem vagy ....hogy motelba járjak!
2012. nov. 3. 22:48
 8/13 anonim ***** válasza:

barátom 1 év után vitt haza engem. és én is őt. minek rögtön hazarángatni az első delikvenst, akivel tovább is eljutottam, mint egy kínos, izzadságszagú első randi?


nem akartam, hogy minden kretén majmot megismerjenek, aki megfordult az életemben... majd ha jön egy arra érdemes. és így nem kapok kínos kérdéseket sem, hogy jaj hol van XY, mi van vele? és pl nem Zolizzák le a rá következő Tamást...:D


ha meg nem vagytok tinik, akkor meg miért olyan fontos ez? talán csak nem akarsz hozzámenni holnap? :D

2012. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem az a fajta vagyok aki minden héten mást visz haza!

Eddig 3pasit hoztam haza akivel több évig együtt voltam!

Nekem számit hogy bemutason!

2012. nov. 3. 22:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki!
2012. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!