Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha valakik évek óta együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakik évek óta együtt vannak, esetéeg gyerek is van de nem házasok, te is arra gondolsz hogy biztos van valami "gáz" velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 09:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
nem ,nem gondolom,így érzik jól magukat....
2013. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem,ugyanis a sztereotípiák nem helyesek..SOHA,mert nem lehet általánosítani.

Például nem igaz az,hogy minden szőke nő buta.

Nem igaz az,hogy minden leszbikus csalódott már a pasikban.Van olyan is,aki már érzi kiskorától,hogy valami "nincs rendben" a nemi identitásával,és nem is próbálja ki pasival.

Így,ha valaki nem házas,de már közös gyerekük van,akkor nem feltétlenül biztos,hogy elváltak..stb.

2013. jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem.

A szüleim sem házasok...

2013. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

Bár lenne annyi felesleges időm, hogy ilyeneken gondolkodjak...

Amíg valaki kifejezetten nem okoz nekem kárt valamivel, addig semmit sem gondolok róla.

2013. jún. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
4- annyi felesleges időd csak akad, hogy ezt leírd ide...
2013. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen párok 99%-a nem akar esküvőt, és ennyi.

Vagy azért, mert elavult dolognak tartják a házasságot, mondván, hogy nem a papír tartja őket össze, és ennyit nem költenek rá, vagy azért, mert mindig halogatják, mondjuk pont anyagi okokból.


Egy jó, tartós kapcsolaton nem fog változtatni az esküvő sem, és ez így van rendben. Gyereket is lehet vállalni nélküle, már senki se fogja őket megszólni.


Nekem azok a párok a furák, akiknél egyik fél rendszeresen fesztivált csinál azért, mert még mindig nem házasodtak meg. Meg azok, akik egy éves kapcsolat után világra szóló lagzit csapnak, felvesznek rá két millió hitelt, van minden a limuzintól a legdrágább étteremig, rá egy éven belül jön a baba, és három év múlva meg elválnak. De az esküvőre meg a lakásra felvett hitelt fizethetik egy életen át... NA itt van gáz.


Pl. tíz éve sokan azért házasodtak, mert lakást akartak venni, és csak házastársak kaphattak közösen olcsó hitelt meg szocpolt. Nem romantikus indokokból...

Közülük van, aki még mindig turbékol, van akik elváltak.


Sokkal fontosabb, hogy milyen magában az a kapcsolat, hogy működnek, mint család.


Mondom ezt úgy, hogy szintén házas vagyok. Hat év együttélés és egy gyerek után, és már hat éve vagyunk házasok, már két gyerekkel, tehát 12 éve nyúzzuk egymást. :D

2013. jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Azt gondolom, hogy 10%, hogy egyikük sem akart esküvőt, 90%, hogy a pasi nem akarja elvenni a nőt.
2013. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

"Bár lenne annyi felesleges időm, hogy ilyeneken gondolkodjak... "

Mekkora álszent duma... A gondolkodáshoz nem kell plusz idő,elég gáz, hogy neked ahhoz külön mentesíteni kell magad minden munkától, le kell ülni, és mantráznod kell.

Ez hogy visszaírtál a számodra semmit mondó kérdésre, sokkal több idődbe került. Na mindegy!

Kérdésedre a válasz: én sem gondolom, hogy gáz lenne! Én sem szeretnék férjhez menni! Max a ruha miatt, de az meg milyen pénzkidobás már!

2013. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Azért mert én fontosnak tartom a házasságot, és nem értem, hogy más miért nem, nem fogok elítélni senkit, és azt gondolni, hogy " gáz" van velük...

Nincs baj azzal, ha egyik fél sem akar házasságot, csak akkor, ha az egyik igen, a másik pedig nem... de ha képesek a kompromisszumra, akkor ezzel sem feltétlenül van gond...


Van rokonom, akinek 30on felül van az egyik gyerek, a másik is 28...miért lenne gond?

2013. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem, szerintem ma mar ez is teljesen normalis.

Peldaul mi 8.5 eve vagyunk egyutt a parommal, 3 evet egyutt jartunk, aztan koltoztunk ossze. Most van egy majd 3 eves gyerekunk, tervezzuk a kistesot es iden nyaron hazasodunk. Mire osszekoltoztunk tudtam, hogy semmi ujat nem fogunk egymasnak mutatni, ami miatt szetmennenk. Igy is lett. Es a papir sem fog valtoztatni semmit. Ja es praktikussagbol hazasodunk, de ez mar egy masik tortenet.

2013. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!