Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem fogja fel a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogja fel a férjem, hogy a fogyás nem megy egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

A terhességeim alatt sajnos meghíztam, ez szoptatás alatt is így maradt. Eljárni nem tudtam mert ő nem akart a gyerekekkel lenni, amikor pedig magamtól tornáztam meg diétáztam, jelentősen fogyott a tejem.


Most anyósom nyugdíjas, heti 4x járok tornázni és szakember által összeállított étrendet követek. Van is eredménye centiben és kilóban is.


De a férjem szerint ez nem elég, szerinte ne egyek egyáltalán, akkor majd 2 hét múlva úgy fogok kinézni mint lánykoromban.

Folyton azt mondja, hogy ne csodálkozzak ha megcsal egy vékony nővel. Már a szex is csak kötelesség részemről, folyton úgy érzem hogy a hájamat figyeli vagy másra gondol közben.


Hogyan értessem meg vele, hogy ez nem így megy? Mit tegyek, hogy rendbe jöjjön a házasságunk?


2013. jún. 5. 10:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

"Folyton azt mondja, hogy ne csodálkozzak ha megcsal egy vékony nővel. "


Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha ilyet mond, akkor szerintem már rég túlesett a dolgon.


23/F

2013. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de jó nagy paraszt a férjed. Ez milyen kijelentés már????
2013. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szeret már a férjed, és akkor most elég visszafogottan mondtam.Én megdupláztam a dúlyom, a terhesség alatt, soha nem bántott egy rossz szóval sem. Fogyózni álltam neki, akkor is inkább féltett, nehogy túlzásba essek.

nekem azt mondta, hogy teljesen mindegy hány kiló vagyok, akkor is a szerelme vagyok, és kész!

Amúgy meg undorító, hogy Te be vagy zárva a gyerekkel, ő csak elvár, meg jártatja a pofáját.

Elsőnek is igaza van.

2013. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de mekkora bunkó már a férjed! Nekem ilyet mondana, hogy ne csodálkozzak, ha megcsal, úgy hagynám ott, hogy csak na. Teszel érte, hogy fogyj, akkor meg mi baja? Az se normális, hogy ilyet mond, hogy 2 hétig ne egyél...


Egyébként az én párom a másik véglet. Van rajtam kb. 10 kg felesleg, utálom magam, ő meg folyamatosan etetne, meg állandóan azon megy a harc, hogy de miért nem eszek még, meg jaj nem kell fogyókúrázni, ilyenek...

2013. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
....a férjed se csodálkozzon, ha megcsalod olyannal, aki nem ennyire tapló...
2013. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogysz, akkor ne a férjed miatt tedd. De még csak ne is azért, hogy jól nézz ki! Hanem csakis azért, hogy fitt és egészséges legyél.


A férjed megnyilvánulásához is hozzá akartam szólni, de nem tudom úgy megfogalmazni, hogy ne moderálják...

2013. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
A férjed egy bunkó állat.
2013. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Én megértem, hogy így nem annyira tetszek neki. Magamnak sem.


De miért nem bír várni 2-3 hónapot, míg lefogyok? Miért kell addig is ezzel piszkálni?

2013. jún. 5. 11:10
 9/29 A kérdező kommentje:

Esetleg megoldási javaslat?


Azt tudom, hogy ez bunkó kijelentés tőle.

2013. jún. 5. 11:11
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Te teszel érte, de tényleg nem megy egyik napról a másikra. Azt akarja, hogy koplal és majd duplán jöjjön vissza vagy ne is egyél egész életedben? Nagy bunkó!

Folyton azt mondja, hogy ne csodálkozzak ha megcsal egy vékony nővel. - Aki ilyet mond, az már nem szeret

2013. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!