Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A "Férfi"-nek rendbe kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Férfi"-nek rendbe kell raknia a "Nő"-t?

Figyelt kérdés
Elvárják ezt a Nők? Ha igen, milyen szinten?

2013. jún. 5. 13:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem igen. Persze rá kell érezni a módjára, tiszteletet kell kialakítania a férfinek . (a verés nem megengedett semmilyen körülmények között)
2013. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
igen,van egy római közmondás is erre
2013. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt nálam ok a szakításra. Nekem egyenrangú társ kell, sem olyan, akinek a pótanyukája vagyok és mindent a szájába kell rágni és kiszolgálni mint egy fogyatékost, de olyan sem kell, aki uralkodna rajtam.
2013. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem igen. Persze rá kell érezni a módjára, tiszteletet kell kialakítania a férfinek . (a verés nem megengedett semmilyen körülmények között)"


Még jó, hogy szkíta ősatyánk megmondja a tutit. :D

2013. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon szívesen segítek :)))

A nővel úgy kell bánni, mint a kedvenc lovammal. Ha nyugtalan csendesítem, ha megbokrosodik, nekem a nyeregben kell maradnom, amúgy meg jól kell tartani.

Egy különbség van a lovat nem én dugom, de az asszonyt igen. Ráadásul nincs kezesebb a kielégült nőnél.

2013. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%
Hálistennek nálunk én is lovagolhatok. :D De hát ahány ház.. (akarommondani jurta), annyi szokás. :)
2013. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A Férfival meg úgy, mint a kedvenc kutyámmal - ha okos, ügyes fiú, megvakargatom a fejét, de addig jó, amíg lóg a nyelve utánam ;)
2013. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!