Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a legbosszantóbb tulajdonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legbosszantóbb tulajdonsága a feleségeteknek/férjeteknek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 11:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
hogy minden hülyeségem elviseli
2013. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
A sunyisága!Tudja,hogy kinem állhatom ha többet iszik a kelleténél,ezért képes a söröket eldugni elôllem és meginni pl a garázsban,spájzban,csakhogy ne lássam!!De megtalálom mindíg!....Azt mondta,rosszabb vagyok,mint Calambo!De különben jó ember nagyon....és nem részegségig szokott inni...
2013. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudok vele osszeveszni es nincs utana az a bekulo szex!
2013. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
Túl nagy az egója!
2013. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
Túlzottan érdekli az anyja hisztije.
2013. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
állandóan xboxon játszik, vagy gépen
2013. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem fektet a férjem elég hangsúlyt az előjátékra, szerinte abból 5 perc bőven elég:(
2013. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
(mondjuk sztem is elég 5 perc :DDDD Nincs könnyű dolguk a pasiknak, van amelyik nő azért szól, ha hosszú a maszatolás, van amelyik azért, ha rövid.)
2013. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
az én hibám, (párom szerint): ha vitatkozik, nem szólok semmit, csak hallgatok, és nézem, ahogy mondja a magáét..szerinte velem nem lehet vitatkozni se, így lassan le is szokik róla :-) az ő bosszantó szokása: mindég neki kell, hogy igaza legyen, meg sem hallgatná, hogy nekem mi a véleményem. Ha ritkán mégis megszólalok, vagyis (ha tényleg komoly dolog miatt puffog) elmondom az én véleményem, és folytatja tovább az övét..
2013. jún. 6. 12:44
 10/25 anonim ***** válasza:
56%
az én legbosszantóbb tulajdonságom: nem tartok akkora rendet, amekkorát kéne és nem cicomázom a lakást. Nőként.
2013. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!