Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet ugy hazassagban elni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ugy hazassagban elni, hogy mar nem kivanjatok egymast? Nincs szex, csak eldegeltek egyutt.

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 18:23
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Kedves 10es azert szerintem a tisztelethez hozza tartozik az,hogy nem csalom meg a màsikat!Ha mar megcsalom akkor ott a tisztelet elveszett a masik irant
2013. jún. 7. 19:14
 22/33 anonim ***** válasza:
Még 20 év házasság után sem tartottam itt. Én nem tudnék sokáig így élni.
2013. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Épp ezért írtam idézőjelesen.
2013. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Oszinten szolva csalodott vagyok,szerintem egy parkapcsolathoz,egy hazassaghoz hozzatartozik a szexualis egyuttlet is...
2013. jún. 7. 19:21
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ideig lehet így élni,de aztán hiányozna a szex,a meghit kapcsolat.Ahol gyermek is van,'könnyebben megy a csak éldegélés együtt',hisz van aki összetart,akiért érdemes együtt maradni,nevelgetni a gyermeket.Az biztos,nem jelent boldog életet az a kapcsolat,ahol nincs meg minden,ami kell egy kapcsolatban.Minden embernek csak egy élete van,és ezt jól kell megélni...
2013. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Ki tudja akkor hanyan elnek ugy hazassagban,hogy minden munkodik kivève a szex nem...es hanyan kereshetnek mashol
2013. jún. 7. 19:23
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"Minden működik, kivéve a szex nem"...

Hát nem tudom, ha nem kapcsolom be a tévét, mert elvagyok nélküle, attól még az működőképes, csak nincs rá szükségem!


Feltehetted volna a kérdést úgy is, hogy van-e élet mondjuk a "facebook-on" túl.

Erre is lett volna aki azt mondja, hogy elképzelhetetlen.


Én csak annyit mondtam az elején (közös programok, emlékek), hogy lehetséges!

És ez egyfajta válasz a kérdésre.

Az, hogy vannak emberek, akik úgy gondolják lehetetlen, nem azt jelenti, hogy valóban az is!


A szex tkp. a létfentartás része. Tehát szükséges a fajfenmaradáshoz, de az egyén élete az nélkül is teljes, tökéletes lehet (és itt hangsúlyozom a feltételes módot)!

2013. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne! Ha ez így jó nektek...akkor semmi probléma ezzel. Ha viszont nem...akkor is lehet így élni, csak kérdés, hogy miért?
2013. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Menjetek el parterapiara.
2013. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha már kiírtad a kérdést, akkor nagyon zavar a szexmentes élet, és szenvedsz tőle. Szex nélkül egy kapcsolatban lehet élni, de csak akkor ha egyik fél sem kívánja már. Természetesen úgy értem, hogy más valakire sem vágyakozik. Amúgy a harmónikus szexuális élet (hullámvölgyek persze lehetnek) hozzátartozik a jó házassághoz, ha ez nincs meg, előbb-utóbb repedések keletkeznek máshol is.
2013. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!