Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet ugy hazassagban elni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ugy hazassagban elni, hogy mar nem kivanjatok egymast? Nincs szex, csak eldegeltek egyutt.

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 18:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
64%
50-60. évesen túl a klimaxon nem így fogod gondolni te sem.
2013. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
86%
Lehet,csak iszonyúan magányossá és frusztrálttá válik az ember egy idő után egy ilyen kapcsolatban.
2013. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Ide is leírom. Igen, lehet. A szüleim így élnek már kb. 18 éve. Most 58 évesek. Nincs szex, nincs csók, csak puszi van. Nem járnak kézenfogva az utcán.

Élnek egymással szeretetben. Egyikük sem csalta meg soha a másikat. A szerelem átalakult köztük szeretetté. Nincs ebben semmi különöös.

2013. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én szüleim is ilyenek mint az utolsónak, életembe nem láttam őket kézen foga sétálni sem csókolózni, se semmi, legalább 10.éve még külön is alszanak.
2013. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Ha ez mindkét félnek megfelel, akkor igen, lehet. Ha valamelyik félnek nem felel meg, akkor azért felbukkanhatnak problémák.
2013. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
én nem tudom elképzelni,és nem tudnék így élni,de biztosan van aki igen
2013. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám 68 éves, édesanyám 60. Én még itthon lakok, főiskolás vagyok, de elég gyakran előfordul, hogy késő este a szomszéd szobából átszűrődő ágynyikorgásra leszek figyelmes. Bár őszintén szólva szívesen kihagynám ezt az élményt, viszont ebből tudom, hogy ilyen korban, klimax után is van még szexuális élet. Kézen fogva sétálnak, ha nyaralunk, de még sokszor az autótól a Tescoig is kézenfogva mennek be. Puszi, ölelés szintén rendszeres. Szóval de, 50-60 évesen is úgy fogom gondolni, ahogy a 10. válaszomban leírtam.
2013. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

Mi pl soha nem tartoztunk a mindennapos szex hívei közé, és nyilván szerencse, hogy két olyan ember talált egymásra, akik akármeddig képesek bírni szex nélkül. 21 éve házasok vagyunk, teszünk arra, hogy mások mit tartanak normálsinak. Nekünk jó, amennyi van, más meg nem érdekel.

2013. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kézen fogva sétálást ne tegyük már a megkívánás és a szex mellé... Nálunk más biztosan kevésnek találná a szex mennyiségét, de bizalmas viszonyban vagyunk, összebújva nézünk tévét, nem is tudnék elaludni úgy, hogy legalább a lábam nem ér a férjemhez. Csak a szexet nem szeretem, nem is szerettem soha. És neki is pont elég annyi, mint nekem. :)
2013. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Lehet, de többnyire nem működik távon, max. 60 körül. Tavaly léptem ki egy ilyen kapcsolatból. Nehéz volt, de azóta mindketten örülünk a döntésnek és boldogok vagyunk. Békében váltunk el.
2013. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!