Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnak is ilyen ledegradáló a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen ledegradáló a férje vagy csak enyém a megtiszteltetés?

Figyelt kérdés

reggel korán keltem mig a gyerekek aludtak gyorsan kitakarítottam a konyhát elmosogattam felmostam

erre kijön a férjem hogy gondolom azt hogy koráén reggel zörgök csörgök kint?

másik azért kaptam egy órán át lebaszást értsétek szó szerint amiért nem tudtam leolvasni a gázora állást mert nme tudtam kinyitni a szekrényt amibe az üóravan (mondanom se ell 4 napig volt itthon ö is le tudta volna olvasni


mindennek elhord

és azt mondja neked az a dolgod fözzek mossak takarítsak gyereket neveljek és azt csináljam amit ö mond


2013. jún. 11. 08:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad múlik és Téged is minősít, hogy ezeket eltűröd-e. Ha nem tetszik - nekem se tetszene - akkor lépj !
2013. jún. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem ismered az adott idegen szót, ne használd, mert szamarat csinálsz magadból. Csak degradál, így, símán.


Egyébként az enyém nem ilyen. Annak ilyen a férje, aki ezt választotta és el is tűri. A nagyapám mindig azt mondta: "ki milyen virágot szakaszt, olyan szagol".


Ha nem tetszik, válj el tőle.

2013. jún. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

ő tart el?

amennyiben háztartásbeli vagy, akkor úgy tünik, hogy ő egy 50es évek beli családmodellt várna el. a férj dolgozik, vért izzad a munkahelyen, az asszonynak meg más dolga sincs, minthogy őt kiszolgálja és biztositsa otthon neki a megfelelő nyugalmat, hogy ne legyen semmire se gondja.


az én barátom egy hasonló családból jött, és ő is ezt várta volna el tőlem tanulás mellett, de nem is tudatosult benne.

szerintem segitene, ha leülnétek és megbeszélnétek, támadás nélkül. nekünk az válik be, ha közben az ölében ülök, odabújok hozzá, és elmondom, hogy ez meg ez rosszul esett, és semmi baj, mert nyilván nem tudhatta, de szeretném, ha a jövőben odafigyelne rá.

lehet hogy nem is te voltál a baj, amikor lecseszett, hanem az, hogy a munkahelyén volt valami probléma, vagy fájt valamije, ki tudja mi. kérdezd meg hogy hogyan tudnál segiteni, stb, és próbáljatok meg kompromisszumot kötni. pl te várd meg akkor, amig felébred és csak utána mosogass, addig csinálj olyat, ami nem jár zajjal, vele meg próbáld meg megértetni az álláspontodat.

2013. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
előzőeknek: az elválást kicsit drasztikusnak tartom egy ilyen jellegü probléma miatt... ha nem tökéletes valami, akkor hajitsuk el?
2013. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Mindig meglepődök az ilyen kérdéseken: most jöttél rá, gyerekek után, hogy ilyen? Eddig nem zavar, hogy egy hatalommániás pasival élsz,aki háztartási alkalmazottat lát benned, nem társat? Eddig megfelelt így? Mi az oka, hogy most már nem, mi változott (benned)?

Ezeken gondolkodj el, aztán ülj le vele beszélni. Ha nem fogja fel, vagy nem is hajlandó másként élni, akkor te döntesz: megszoksz vagy megszöksz.

2013. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem, az én férjem ilyet nem mondana. Nem kell, hogy segítsen a házimunkában, övé az udvar és a kert, de ha kérem, akkor segít, ruhát elrakni, kiteregetni.


Azért ilyen, mert hagytad. Mert veled meg lehet tenni. Mit tettél, hogy változtass ezen? Szóltál neki?

2013. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem védeni szeretném a férjedet,mert nyilván a stílusa hagy némi kívánnivalót maga után.Egyszóval kicsit bunkó.Viszont nem javasolnám rögtön a válást,próbálj vele beszélni olyankor,mikor higgadt és kipihent.Talán amikor Rád förmedt,nem is az járt az eszében,hogy milyen ügyesen megcsináltad a házimunkát,hanem hogy fáradt,kimerült,és pihenni szeretne,de nem tud.Vagy amikor látta,hogy nincs leolvasva az óraállás,talán zokon vette a ráháruló feladatot,mert valamiért besokallt.Érdemes volna az ő verzióját is meghallgatni,így kapnánk teljes képet.Mindenesetre mindig gondolj bele a másik helyzetébe is,és úgy próbáld vele tisztázni az adott konfliktushelyzetet.Nyilván neked is jogosan esik rosszul a Veled szembeni stílus,ezt mindenképpen add a férjed tudtára,és nyugodt hangnemben beszéljétek át,ki mit sérelmezett adott helyzetben.

Egyébkét a férfiak sokszor nyersek,pláne vita közben,de nem mindent gondolnak úgy,ahogy mondják.

2013. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Másnak is ilyen,nem csak a Tiéd ez a "megtiszteltetés".:)

Kérdésem,hogy mióta fajult így el a kapcsolatotok,mert Nekem a kérdésedből az jön át,hogy ez Neked új és meglepő volt.Úgyhogy Én azt érzem,hogy tán nem volt mindig ilyen....és ha jól érzem,akkor ebben az esetben meg kell fognod a gyeplőt és kideríteni mi van,már ha van energiád vagy akarod megfejteni ezt az egészet.Abban tehát egyetértek a többséggel,hogy kedves beszélgetéssel el lehet indítani ezt az egészet.

2013. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én férjem is bosszankodna, ha arra kelne korán reggel, hogy én takarítok. Bár sosem használ negatív szavakat, ha valamivel nem ért egyet, azt elmondja higgadtan, kedvesen. Sosem bírál, leszidni sem szokott. És bár dolgozom én is, de ő tartja el a családot, és mégis egyenrangúnak tekint, mert tudja hogy a gyereknevelés és a háztartás is nagyon sok fáradtsággal jár. Mondjuk nem hagynám, hogy így bánjon velem, ahogy a te férjed teszi. Ha egyszer-kétszer mondott olyat, ami nekem sértőnek tűnt, akkor kikértem a hangnemet vagy a szóhasználatot, és elmondtam hogy én sem beszélek így vele.
2013. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De ilyen embernek minek szültél gyereket?


Egyébként olyan nincs, hogy "ledegradáló", ugyanis a degradáló magában is azt jelenti, hogy lefokozó, lealacsonyító.

2013. jún. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!