Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek ti mennyire igénylit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek ti mennyire igénylitek hogy a férjetek ölelgessen, puszilgasson csak úgy spontán?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem csak az ágyban,hanem pl mondjuk mosogatás közben vagy bárhol.
2013. jún. 11. 08:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon :) az enyém szeretget is rendesen, nem panaszkodom :)
2013. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
szerintem erre mindenkinek van igénye, csak nem mondja. ez olyan, hogy mondhatod érzelemmentesen, hogy szeretlek, de szeretettel teli is mondhatod, hogy zöldbabfőzelék.
2013. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Húú én nagyon! De a férjem sajnos leszokott erről. Most azt mondja hogy ő nem egy ilyen seggbe bújos férfi, és ő szerinte azt várom el hogy egész nap nyaljon-faljon, de ez nem így van. Nála csak a két véglet létezik.
2013. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon :-) !!! 11 év után is megmaradtunk bújósnak ,ölelés ,pici puszi ,csók ;-) . Mindig ilyenek voltunk .
2013. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Enyém ölelget, el is várom :) Ha most abbahagyná, egyrészt meglepődnék, másrészt aggódnék.
2013. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
En nem szeretem, ha olelgetnek, de nekem fobiam van. Viszont igenylem, hogy kimutassa es mondja is, hogy szeret. Persze nem csak ugy hanyaveti modon, oszinten. De mi tobb mint 10 ev utan is kuldunk sms-t errol napkozben, csak ugy v mondjuk, ha epp eszunkbe jut mikozben csinalunk vmit. Meg adunk puszit egymasnak, meg ilyenek. En azert tobbszor kezdemenyezem az olelest, mert tudom, hogy o igenyli, o csak a fobiam miatt nem teszi annyira spontanul. De amugy nagyon bujos. :)
2013. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én nagyon. Jó mondjuk mosogatás közben pont nem. :D De általában igen.
2013. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23. éve vagyunk házasok. A legelső pillanattól kezdve ölelget, puszilgat, becézget. Ha itthon van és nem dolgozik. A megismerkedéstől az esküvőig 9 hónap telt el. Szóval nagyon hamar összeházasodtunk. Soha nem bántuk meg, hogy nem jártunk évekig. Minden nap megkérdezi hogy mit szeretnék a boltból,de van amikor magától talál ki apró dolgokat. 3 gyermekünk van, ők is így szokták meg, mindig puszilózunk. Ha nem akkor megkérdezik, hogy valami baj van? Remélem még sokáig így marad.
2013. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy bújós típus, így én az érzelemnyilvánítás ezen formáját annyira nem igénylem. Nyilvános helyen kifejezetten ellenzem az ilyesmit, mert nem másoknak kell mutogatni a kettőnk dolgát, engem zavar, elég ha a karját nyújtja és én belekarolok. A figyelmesség nálam nyerőbb, pl. ha bevásárol helyettem kérés nélkül, vesz vagy főz valami finomat amit tudja, hogy szeretek.


De nem vagyunk egyformák.


28/N

2013. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én 10 éve nem voltam nyilvános helyen, kb. csak orvosnál. De amúgy ez eszembe sem jutna, hogy nyilvános helyen miért ad puszit. Mert nálunk ez természetes. Nem hosszú távú smárolásról van szó. Az csak kettesben szoktuk. Nem nyaljuk faljuk egymást mint a mostani fiatalok az utcán.
2013. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!