Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek ti mennyire igénylit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek ti mennyire igénylitek hogy a férjetek ölelgessen, puszilgasson csak úgy spontán?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem csak az ágyban,hanem pl mondjuk mosogatás közben vagy bárhol.
2013. jún. 11. 08:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igénylem és meg is kapom és viszonzom is.
2013. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Igénylem igaz még csak augusztusban leszek feleség! :)

De már 6 éve együtt vagyunk,és ugyan úgy ölkezünk,puszilkodunk.. stb mint az elején! :)

2013. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem igénylem.
2013. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Eléggé :). Én nagyon bújós-ölelgetős típus vagyok :).
2013. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nálunk a konyha tabu, máshol lehet :-)
2013. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%

én sem igénylem...felőlem simán eltelhet úgy egy nap, hogy egy puszit se kapok....észre se veszem...kisbaba koromba se hagytam hogy puszilgassanak:) családomban mindenki tudja...völegényem (szombaton férjem) még nem szokott hozzá...de puszilgat, ölelget...néha az agyamra megy...:) tudom, sz*rul hangzik...de nekem ez olyan piszkálós érzés és egyáltalán nem esik jól:) nem mindig...de néha azért idegesít...ha nagy ritkán szükségem van ilyesmire, odamegyek és megteszem:) amúgy hagyom magam...csak néha idegbajt kapok:) van, mikor egyszerüen minden érintés irritál:( ezvan!:)

24L

2013. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nem vagyok feleség, de nagyon igénylem. de mi nagyon bújósak is vagyunk. mondjuk vizsgaidőszakban ő kevésbé, de már hozzászoktam.
2013. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

én igényelném,de a férjem nem ilyen fajta.az elején még igen,de csakis kizárólag kettesben,más előtt soha egy puszi,de még kézfogás sem

most már csak akkor,ha akar valamit.ezen rendre össze is veszünk,de nem fogja fel

2013. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igénylem és meg is kapom.
2013. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
igénylem, de nekem kell kezdeményeznem :(
2013. jún. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!