Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meddig lehet ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lehet ezt még így csinálni, hogy a férjem éjjel dolgzik én meg otthon vagyok a 1.5 éves gyerekünkkel 1 szobában?

Figyelt kérdés
Sajnos a férjemnek fél éve megszünt a munkahelye most csak egy éjjeli takarítói állást kapott.Este 6-tól reggel 6-ig dolgozik,minden nap csak szombatól vasánapra virradó éjjel nem.Egy 28 nm-es panelben lakunk,és rengeteget veszekszünk,mert én nem tudom megmagyarázni a kicsinek,hogy egész nap üljön vigyázba mert az Apának aludni kell.Nem vele egész nap az utcán a kispadon...Olyan hely meg nincs ahová napi redszerességgel el tudnánk menni(mindkét szülő messze lakik) félek,rámegy a házasságunk,amúgy a házaséletünk is egyenlő emiatt a nullával...Már idegroncsok vagyunk mindketten.Nem tudom mit tegyek:-(

2013. jún. 17. 18:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Megírnád, hogy kb. mennyi megy el a lakásra és a rezsire és melyik városban?


Emellett: kisbabával igen, nehéz állást keresni. De gondold át, hogy mindent megpróbálsz-e, szóval bármilyen munka megfelelne-e? Mert sokan azt mondják, hogy ugye takarítani azért mégsem mennek el és hasonlók.


A férjed miért nem talál rendes munkát? Nincs végzettsége?

2013. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%

"A 28nm-re macskát se vállalnék-ra inkább nem mondok semmit.Nem mindenki milliomos..."


Ácsi!


Nem kell ahhoz miliomosnak lenni. Ha eddig is ekkorka helyen nyomorogtatok ketten, akkor oda tényleg nem kellett volna gyereket vállalni.

2013. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Lakásra+rezsire 70-80e megy el.A férjem így(most) 100-at keres.Hitellel örökölte a nagybátjától,szóval nem kell az leosztás,hogy minek vettünk fel hitelt.Budapesten vagyunk.Amúgy van rendes végezttsége,főiskolai diplomája,de hirtelen nem volt jobb mit ez a sz@r meló,és 3 hó munkanélküliség utánn nem mert tovább "válogatni".Persze folyamatosan néz mástn,de minden helyre 1000 jelentkező van, és szuper-ironman-ek kellenek csak,de gondolom ezt nem kell ragozni.

A gyerkőc becsúszott,spirál mellett lettem terhes,de 30 évesen nem akartam elvetetni(és amúgy is az elveink ellen van).

2013. jún. 17. 20:16
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem tudok mit mondani... esetleg még az anyósodékhoz mehetnél.

És igen 28 nm, az nagyon pici, megkockáztatom még két embernek is.

2013. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Anyósékkal nem vagyunk beszélőviszonyban...:-(

Hát lehet marad a külföld,vagy nem tudom...

2013. jún. 17. 21:44
 16/25 anonim ***** válasza:
25%
Hát, kérdező, nem akarok szarkasztikus lenni, de nagyon elszánt voltál a "milliomos" kérdésben, és vallod, felelősségteljesen vállaltatok porontyot...akkor oldjátok is meg. Ha a férjed nem kap másik melót, vagy nem találsz bármilyen bölcsit... akkor ennyi. Apukának füldugó, hülyén hangzik, de tényleg.
2013. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%

Mennyivel egyszerubb lenne, ha csak berelnetek egy lakast, es nem torlesztenetek...

Elmehetnetek mas varosba, ahol munkat kapna, akar egy szobaval nagyobb lakasba is...

2013. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, talán még ki lehetne adni, az talán fedezné egy vidéki bérlemény árát... de nagyon necces.
2013. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Na igen,dehát ha még itt Budapesten is alig van meló...Gondolom vidéken még rosszabb a helyzet...Persze,ha csak ezen múlna mennénk...Amúgy én egyszakos töri tanár vagyok.Eddig egy multinál dolgoztam,recepciós voltam...:(

Gondolkodtam már vmi tanfolyamon ,átképzésen,de mind többszáz ezer forint aminek értleme is van.A lakáshitel 3 év múlva jár le,utánna tudnánk ezt eladni és nagyobba menni-akár rosszabb környékre is(most zugló).Ha nem jön ez a hülye szitu, akkor pont úgy számoltuk,hogy itt megúzzuk magunkat aztán legkésőbb,mire iskolás lesz a gyerek költözünk nagyobba.Szerintem azért nem olyan hűde felelőtlenül vállaltunk semmire gyereket...Amúgy ha netán akartuk volna se tudjuk elveteni,mert már 4 hónpos voltam mire kiderült.Fogamzságátlót nem szedhetek,arról nem én tehetek,hogy a spirál sz@r,az orvos javasolta...Évekig működött is.De ki gondolta volna,hogy bejön egy ilyen "éjjel dolgozós dolog...?Azért ne vagyetek már egy kalpa alá valmi 16 évesen segélyre gyerekeket potyogtató c..-ok al légyszives.

2013. jún. 17. 23:13
 20/25 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem kéne leosztani a kérdezőt.Én szoba-konyhában nőttem fel,27 éves koromig saját szobám sem volt,fürdő-WC kinn volt a folyoső végén szénnel főtöttünk(igen itt Budapest szivében az 5-dik kerületben)mégis normális ember lett belőlem,elvégeztem egy tanárképző főiskolát...Sőt miután elváltam, a lányommal is oda mentünk vissza,így már 4-en voltunk.Csak 2 évre rá "kaptunk"(be kellet fizetni 100e forinot,ami az akkori fizukhoz képest marha nehéz volt összeszedn)i,aztán nem sokkal később a rendszerváltás utánn megint ki kellett egy csomó pénzt fizetni,hogy a miénk lehessen(sok családi ékszer bánja...) egy 73nm-es lakást a tanácstól(80-as évek vége).

Szóval ezért nem kéne minden felelőtlen purdépotyogtató prolinak kikáltani a kérdezőt.Ha akkor én is arra várok,hogy ha majd autó meg családi ház,meg mikutyafüle lesz,akkor itt állnék gyerek nélkül,így meg lassan már az unokám várom.A lányom 30 és most jelentették be a férjével,hogy terben van unoka belátható időn belül:D

2013. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!