Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meddig lehet ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lehet ezt még így csinálni, hogy a férjem éjjel dolgzik én meg otthon vagyok a 1.5 éves gyerekünkkel 1 szobában?

Figyelt kérdés
Sajnos a férjemnek fél éve megszünt a munkahelye most csak egy éjjeli takarítói állást kapott.Este 6-tól reggel 6-ig dolgozik,minden nap csak szombatól vasánapra virradó éjjel nem.Egy 28 nm-es panelben lakunk,és rengeteget veszekszünk,mert én nem tudom megmagyarázni a kicsinek,hogy egész nap üljön vigyázba mert az Apának aludni kell.Nem vele egész nap az utcán a kispadon...Olyan hely meg nincs ahová napi redszerességgel el tudnánk menni(mindkét szülő messze lakik) félek,rámegy a házasságunk,amúgy a házaséletünk is egyenlő emiatt a nullával...Már idegroncsok vagyunk mindketten.Nem tudom mit tegyek:-(

2013. jún. 17. 18:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

20: egyetértek, azért nem a segélyre, a nagyszülőkhöz szülik a harmadik gyereket, ráadásul menet közben változott a helyzet (munkanélküliség). Beszólni is fölösleges, most dugja vissza a gyereket???? A férjnek ráadásul van munkája, nem az a baja a kérdezőnek, hogy nincs pénzük és éheznek, hanem az időbeosztást hogyan tudná megszervezni.

Az én lakásom 1+2 félszobás lakótelepi, 2 gyerekkel is kényelmesen elég, de ez a helyzet nekünk is nagy problémát okozna. Nappal ha épp nem fúrnak vagy zajonganak, egy 1,5 éves gyerek akkor sem csendes 8 órán keresztül, hogy apuka édesdeden csicsikáljon nappal.

2013. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó,végre megértetted a problémánkat...Hirelen menet közben változott a helyzet,ráadásul ha nincs a spirálos baleset akkor akkorra terveztük volna eredetileg a babát(mindenképp akartunk,az meg,hogy előbb jött,hát ki-ki máshogy vélekedik de én nem fogom megölni a gyerekem bocs,még akkor se ha emiatt leproliznak sokan)mikor már lejár ez a hitel és tudunk venni nagyobbat...
2013. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

20- mi meg egy tóban laktunk és apánk minden este megvert megvert minket. És mégis itt vagyok...


Füldugó+ munkakeresés. Egyszakos töri. Elég értelmetlen döntés volt.

2013. jún. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Figyelj,98'-ban érttségiztem.Akkor még az volt,hogy a tanár biztos meló,mert gyerek mindig lesz,szüleim is tanárok,ezt nyomatták otthon...Azt láttam,hogy szerény,de biztos megélhetés,és nem kell belehalni a melóba se.Nőnek pont jó,mert jut mellette idő családra,ott vannak a szünetek stb.(Tanítottam is majdnem 6 évig,és szerettem is csinálni.)Annyira nem volt rég,de kicsit más világ volt,nem úgy mint most,hogy csak az IT-s meg a mérnök nem hal éhen.Amúgy meg hülye voltam mindig a matekhoz.:(
2013. jún. 18. 22:39
 25/25 anonim ***** válasza:

Én egy évvel később érettségiztem, s bár tanár-gyár kéttannyelvűbe jártam, sokunknak eszünkbe sem jutott tanárnak lenni, hiszen tudni lehetett, mennyire nem perspektívikus. Már '93-ban mondta az akkor 26 éves fizika tanárom, h aki tanárnak megy az vagy hülye, vagy baromi gazdag.

A mi időnkben a jogi pálya volt (és akkor indult be a kommunikáció is) nyomatva annak, aki boldogulni akar és hülye a matekhoz. Én is így indultam, a barátaim is, és tényleg alakulhatott volna sokkal rosszabbul is, nem panaszkodom.

2013. jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!