Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért beszél így a férjem velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél így a férjem velem?

Figyelt kérdés

14 éves ismerjük egymást,7 éve vagyunk házasok.Mostanában egyre többször közli velem a gyerek előtt,hogy fogyatékos vagy,kisegítő iskolás.Mindig ilyen dagadt maradsz?Miért nem fogysz már le?Bármit csinálok,mindig jön utánam,ellenőrzi.Ha valamit elrontok,akkor folyamatosan a fejemre olvassa.Ebből kifolyólag már gyomoridegem van,bármit csinálok.Szerinte kevés,amit csinálok:reggel ellátom őt és a fiunkat,a gyereket elviszem bölcsibe.Míg ő autóval jár mindenhová,addig én naponta 4x kerekezem le a 3 kilométeres távot a lakásunk és az építkezés között.Elvégzem az összes házimunkát,nevelem több-kevesebb sikerrel a gyereket.Igyekszek a kedvébe járni.MA hajnali 4kor keltem,hogy friss ebédet csináljak neki,mielőtt elmegyek meggyet szedni.Persze nem ette meg az ebédet,mert elfelejtette.A 14 kiló meggyet,2 zacskó üveget én cipeltem fel a negyedikre.Igaz,nincs munkám,de nem is lesz,mert annyit nem kérhetek meg,hogy reggel elvigye a gyereket,vagy este legyen vele 2 óra hosszát.Lett volna egy elég jó és jól fizető melóm,csak szombaton neki kellett volna rá vigyázni.Felejtsem el,mert ő mit kezdjen egész nap a gyerekkel.Elvárja,hogy csinos legyek,vékony.Ő viszont igaz vékony,de löttyedt testű.És ez szerinte így jó.Minek megyek anyámhoz,akkor költözzek oda.Miért telefonálgatok.34000 Ft az összes pénzem egész hónapra,oldjak meg mindent ebből.Ha kérek pénzt,akkor miért,mire,most adtam,oldd meg,spórolj.Oké,nagyon sokat dolgozik.De szerintem annyit tehetne,hogy nem dobálja szét a holmiját,ha befejezte a vacsit,akkor elpakol maga után,a villanyt leoltsa,tv-t kikapcsolja.Mikor mondtam neki,hogy miért így csinálta,annyi volt a válasz,hogy majd elpakolsz,ez a dolgod,más dolgod sincs.Sajnos elválni nem tudunk,anyagi okok miatt.

A kisfiunknak is megígérte,hogy elviszi ma pecázni.Erre közölte,hogy neki mennyi dolga van és nem jön össze.Pedig szegény fiam a kis hátizsákjával vonult,amibe belerakta a kis holmijait.Erre a nagy hatalmas dolog az,hogy a szomszéddal ment ki pecázni.Majd holnap megyünk,mondta a fiamnak.A szívem szakadt meg,ahogy vonult hazafelé a kis zsákkal a hátán.És mindig ez van.


2013. jún. 21. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem szeret téged...
2013. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ja,az kimaradt,hogy a kertet is rendben tartom,az építkezésen is igyekszek rendet tartani.Ha egy nap kevesebbet dolgozom,kicsit pihenek,főleg egy olyan éjjel után,amikor alig aludt a fiunk,én vagyok a sz..r alak.
2013. jún. 21. 20:33
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Korábban milyen volt a kapcsolatotok? Hány évesek vagytok?


Valami belső konfliktus lesza háttérben, ami rajtad csattan.

2013. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem szeret.

2. Ki nyalod a s*ggét,és úgy él mint egy kis király!!!!

2013. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert az első pillanatban, amikor ilyent tett, nem állítottad le.
2013. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennél a rabszolgákat is jobban tartották.. Semmibe nem vesz téged, egész nap ugrálj neki és nagy kegyesen dob egy kis aprót hogyha úgy gondolja és legyél hálás érte. Belegondoltál már hogy egy bejárónő vagy a nap 24 órájában? Ráadásul a semmiért?
2013. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Cselédnek, bejárónőnek, bébiszitternek, konyhalánynak, szobalánynak, szakácsnőnek stb. használ. (Bocs, tényleg nem bántásként írom)

Sajnos, Te meg hagyod. Nem a társad. A társ akkor is behoz neked egy pohár vizet, ha lehúzott 8 órát a 50 fok melegben, és megkapált egy sor kukoricát. A társnak az ember szívesen, örömmel főz, mos, takarít és pakol utána, mert tudja, hogy mindenben számíthat rá. Te és a kisfiad iszonyat egyedül vagytok. Ezen csak Te fogsz tudni változtatni.

2013. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is elválnék tőle, ha anyaotthonba kéne mennem. A férjed egy pancser, te meg hülye vagy, hogy úgy ugrálsz neki, mint egy csicska. Az ilyen történetektől legszívesebben bele verném a fejemet a falba, hogy hogy hagyhatják egyesek, hogy így semmibe vegyék őket. Ez azért rajtad is múlik, nemcsak a férjed tehet erről a helyzetről. te vagy az, aki nem fogadta el a melót és nem passzolta le a gyereket máshová. Ha elég találékony vagy, mindent meg lehet oldani, ez pedig egy apróság.
2013. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Állj a sarkadra végre!
2013. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szegény gyerek is, egy ilyen p.öcsfejet én otthagynék.

Egy ideig pár halasztható dolgot hanyagolj, hátha észbe kap a széthagyott tányérjai láttán.

(Bár az enyémet nem igazán zavarja, nekem szokott szólni, hogy bögrék vannak a nappaliban.. persze bmeg, mert otthagytad...)

2013. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!