Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért bunkóznak a nem házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkóznak a nem házas 30 as egyes nők a házasokkal? Irigyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 15:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%

figyelj, boldogtalan ember képtelen elviselni más sikerét, örömét, szerencséjét. Sajnáld inkább a lelki nyomorékot.

Engem lepontoztak olyan válasszal, hogy a kislányom ült egy évesen a torta mellett, járt a szája de fel nem állt volna. Na, most ez kinek fáj? Lükék, ennyi.

2013. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
37%

Rossz napod volt, vagy nem bírod a meleget?


Holnap már könnyebb lesz.


Ma van az év leghosszabb napja, menj el valahova, és ne morcizz :)

2013. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%

Ha észrevetted, a pár hozzászóló az elején sem normális... Feltettél egy 2 mondatból álló kérdést és már felhúzták magukat (gondolom, nem tetszik nekik, hogy van, aki nincs egyedül)... Ez szánalmas. :)

Amúgy, ha máskor van ilyen, szólj vissza nyugodtan. Ha ő van ennyire pofátlan, hogy azon csámcsog, hogy te kinek hogyan veszed fel a nevét, nem kell visszafognod magad.

2013. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
23%
Hány formában fogod még feltenni ezt a kérdést?Ha az egyik nem működik, majd a másik fog, vagy mi??
2013. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%
Jajjj, de megy a lepontozás, valakinek nagyon savanyú a szőlő... :)
2013. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%
Na, mondom én, megjöttek a besavanyodott, megcsalt, lenézett, elnyomott, elhízott lelkibetegek.
2013. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%

Én ilyet még soha nem tapasztaltam. Lehet, hogy csak szerencsés vagyok, de az is lehet, hogy észre sem veszem az ilyesmit, mert nem ez határozza meg az életem.

32 XYné

2013. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
49%
Lehet csak feltűnt nekik, hogy nem tudsz írni, és ezért beléd akartak valahogy kötni. Na már most én házas vagyok, és szerintem is öreges a -né, de biztosan irigy vagyok rád így látatlanban!
2013. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
Az hogy valaki öregesnek tartja a né-t, még nem jelenti azt, hogy bunkó. Csupán elmondja a véleményét. Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz.
2013. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
46%
Én nem bunkóztam még a házas ismerőseimmel, ellentétben egyesekkel, akik szinte erőltetik, hogy házasodjunk meg a párommal. Mire lennék irIgy, nem a párommal házasodtál, azzal én élek boldogan a gyerekünkkel. Szerintem csak szeretnéd ha irIgyelnének, mert talán kicsit túl spirázod, hogy elvettek.
2013. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!