Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más fiú is, akinek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más fiú is, akinek már elment az életkedve, mert mindig csalódnia kell a lányokban, de leginkább azért, mert folyton elutasítják, bunkóznak vele?

Figyelt kérdés

Nem értem miért szívok folyton a lányokkal. Nagy ritkán sikerül rendeset kifogni, de neki sem kellek csak maradjunk barátok dumát nyomatja. De már ez is csoda, ugyanis a többség élből elutasít, főleg, ha lát képet rólam a facebookon. Most vagy ilyen sok a felszínes lány vagy én vagyok nagyon ronda.

Személyesen is szoktam próbálkozni, de ott is csak a lekoptatást kapom, többnyire azzal jönnek, hogy van barátjuk. Úgy érzem egy selejt fiú vagyok, aki nem kelle egy lánynak sem. Aztán most ott tartok, hogy nagyobb örömöm lelem egy online játékban, kezdek kockává válni, szerintem így menekülök a sok elutasítás elől, míg pár hete még olyan lelkesen próbálkoztam a lányoknál, hiába is utasítottak el, mentem a másikra, most meg, már kedvem sincs csajozni, nem is érdekel az egész, olyan értelmetlenne látom a csajozást. Úgyis csak elutasítanak. Kezdem elhinni, hogy a külső a lényeg, én meg nem vagyok egy adonisz, á, feladom megyek prostizni majd. :/


2013. márc. 5. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind itt van a gyakorin
2013. márc. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt kapsz ezért,hogy ezt minden nap kiírod???
2013. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 fospuska ***** válasza:
jól teszed,azok nem fognak visszautasítani. ha mégis,akkor nagy a baj. egyébként az összhatást fel tudja dobni a normális öltözködés meg ápolt külső és sportos test. ez meg nem pénzkérdés,mert ruhát úgyis venned kell (de ne valami "jó lesz ez"-fazonú sz@rt,válogass ),fordászhoz biztos jársz (akkor most ne minden 3. hónapban,hanem sűrűbben kicsit), fekvőtámaszt,felülést otthon is lehet nyomni. el mered mondana magadról,hogy ezt megteszed és ennek ellenére nincs csajod?
2013. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Néha nem értem ezeket az embereket, hiába ugyanaz a nemem mint neked. Pofára esel...megesik..változtass frizut, edz otthon. Kis súlyzózás, frizuváltás és máris máshogy nézel ki, és nő az önbizalmad is. Persze 2 hét alatt nem lesznek szép izmaid, de ha türelmes vagy idő után lesznek. És máris máshogy nézel ki. Esetleg stílusváltás, és tessék próbálkozni. Nem tudom hányan utasítottak el, de úgy csinálsz mintha 200 lány lenne csak a világon. Tessék kikupálni magad, és próbálkozni. Ennyi a nagy siker titka.
2013. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg ezektől a kérdésektől megy el az életkedvem...
2013. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van,az miben javít a te helyzeteden?Együtt fogjátok gyűlölni a nőket?
2013. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Alapítsatok pártot, esküszöm, kaptok tőlem egy szavazatot, csak ne itt rinyáljatok folyton. :D
2013. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van!
2013. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csalódtam már nem keveset, de lesz@rom, továbbmegyek!
2013. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vad-Ász ***** válasza:

Figyelj haver!

Ugyenaebben a cipőben járok én is.

eddig 5-6 elutasítást kaptam.



NEM SZABAD FELADNI!!!!!!!!!!!


mindig ha találkozom egy csajjal akit nem láttam akkor kezdek szemeni vele,majd ha 3-4 nap után megszólítom legtöbbször már itt láttam a csajon hogy nem érdeklem.

Most megint próbálkozok!!!nem adom fel!!!!

NEVER BACK DOWN!

NEVER GIVE UP!

2013. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!