Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szerint én unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint én unalmas vagyok, és változtassak ezen. Szerintetek is kéne?

Figyelt kérdés
Legutóbb a fejemhez vágta, hogy én milyen unalmas vagyok, amiért nem akarom más színűre festeni a hajamat. Barna az eredeti hajszínem, és szerintem nekem ez áll jól, nem is tudnám elképzelni magam más milyen hajjal. Festem a hajam, mert néhol van benne pár ősz hajtincs, és még túl fiatal vagyok, nem szeretném, hogy látszódjon. Azt mondja, hogy ha már úgy is festem a hajam, kipróbálhatnék más hajszínt is hátha feldobna egy kis változatosság meg már így is itt a nyár. Szerintetek tényleg én vagyok a rossz, meg az unalmas amiért nem szeretnék más hajszínt?
2013. jún. 24. 11:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%

Én nem hiszem, hogy ez a baja a férjednek, amúgy bunkóság ilyet vágni a másik fejéhez.


Egyébként próbálkozhatnál más színekkel, esetleg melír? De nem azért, mert unalmasnak tart a férjed.

2013. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%

Sose árt új dolgokat kipróbálni, nekem is mindenféle színű volt már a hajam, de a végén csak visszatértem a barnához.

Ha ennyire ragaszkodsz a hajszinedhez akkor esetleg próbálj ki a barnának valamilyen más árnyalatát, vagy vágasd másmilyen formára a hajad.

Ha sok éve van festve a haj, egy másik szin ugyse látszódik meg csak a lenövésen.Gondolok itt arra, hogy pl.évek óta sötétbarna a hajad azon nem fog meglátszódni a világosbarna.Csak 1-2árnyalattal másmilyen barna.

2013. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem érezném úgy hogy unalmas a hajszínem, mert így is elég különleges csokoládé barna hajam van eredetileg is, és amíg nem festettem a hajamat addig is minden ismerősöm megcsodálta, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy ilyen szép barna az eredeti hajszínem. Nem az a baj szerintem hogy unalmas vagyok, hanem konzervatív, úgy vagyok vele, hogy úgy vagyok jó ahogy megszülettem, barna hajjal születtem meg, akkor nekem az áll jól, így szokott meg mindenki. a szőke melíron amúgy gondolkoztam, de a fodrász nem javasolta, mert csak szélesítené az arcomat.
2013. jún. 24. 11:14
 4/26 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem csak szeretne egy kis változatosságot, csak ezt így fogalmazta meg.. Nem vagy unalmas, hanem szereted a megszokottat, ami bevált. Ő szeretné, ha egy kicsit lehetne "mást" csinálni.. Szerintem..
2013. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
a hajam formáját azt folyton váltogatom, a fodrászt mindig megkérem, hogy mutasson valami újat, volt már nagyon rövid szinte tüsi, volt már félhosszú is előrehosszított, volt már fenékig érő is,
2013. jún. 24. 11:16
 6/26 anonim ***** válasza:
39%
Talán a férjednek már másra áll a farka és így adta a tudtodra :D
2013. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
7%

Örülj neki, hogy megmondja, hogy miben változtass.

A barna haj meg tényleg a legunalmasabb hajszín.

Mindenki megcsodálja a hajad színét... lehet, de a férjed már megunta.

Legyél vörös vagy szőke! Ha ennyire ódzkodsz egy ilyen kis dologtól, akkor tényleg be vagy gyöpösödve.

2013. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
98%

Ha a hajszín miatt tart unalmasnak, ott van valami más is. Egyébként próbálj ki más hajszínt, és figyeld meg, hogy másba fog belekötni.

Mondd meg neki, hogy inkább mondja el, mi a baja, mert a hajszíntől még nem sok házasság lett izgalmasabb....

2013. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%

Keress egy olyan megoldást a fodrászoddal, ami tetszik is. Hidd el, az önbizalmadat is megdobja.

ÉN ki se bírnám festés nélkül XD.

Egyszer a férjem azt mondta, fogynom kéne, mert nagyon meghíztam. Hát szerencsétlen, nem tette ki az ablakba, amit kapott... Aztán megnéztem magamat egy egész alakos tükörben...

Az első gondolatom az volt: ki az a hájpacni?

Mi nők hajlamosak vagyunk minden kritikát személyes támadásnak venni.

2013. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha már a hajszínbe is beleköt az baj... valami más is van a háttérben, szerintem ideje lenne köztetek 1 nagy beszélgetésnek


Egyébként ha szeretnél barna maradni, akkor válassz ombre hajfestést, akkor csak az alját szőkítik és az mindenkinek jól áll :)

2013. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!